Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

AHA krema jeste li koristili ??help

Pozdrav nedavno mi kozmeticarka preporucila aha kremu od afrodite pa me zanima je li tko koristio ikad aha kremu obzirom da ta dođe nekih 150kn a ne zelim bacat novce .Imam mjesovitu kozu 26 god bez bora :)) za sad .Postoji li djelotvorna krema da malo se smanje pore i pristevi .Veliki pozdrav nadam se da ce itko zapazit moje pitanje
2015 02 03
AHA krema ima kiseline i ona je za izbjeljivanje kože, odnosno fleka. Poslije kreme se ne preporuča baš sunčanje i još .....(zaboravila sam što). Koristila sam je za tijelo (jedan dio tijela) i meni je od nje koža postala super glatka (?!?). I bila sam oduševljena njome. Međutim, mislim da nije krema koju ćeš koristiti stalno. Ako je za lice, preporučam čitati pažljivo upute u svezi dužine korištenja i sunca.
2015 02 03
Hvala ti puno rekla mi da nocu samo mogu koristit a ja bas i nemam fleka na licu samo mogu bit jos bljeđa .Rekla mi da su njih u skoli ucili da su najgori proizvodi od Garniera a ja biti zelim hidratantnu kremu tj kremu za njegu lica..jos jednom hvala ti pise kao da regenerira kozu lica
2015 02 03
Ja sam ju koristila, ona se koristi zimi, i ne ide se sa njom na sunce, mislim da se maže uvečer, super je za ožiljke i flekice od akni, ali malo i izbijeli lice.
2015 02 03