Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

zagubio se paket

Poslala sam 31.1. paket u Bjelovar i jucer pise da je zaprimljen na prodajno mjesto i cura mi posalje poruku da nema paketa na tisku. Sve sam dobro napisala i jos provjerila prije slanja tako da nema greske. Dal je moguce tako preko tiska zagubit paket?
2015 02 03
ako je zaprimljen na pr mjesto onda je tamo na kiosku a da li piše da je preuzet?
2015 02 03
Ako oni izgube paket..ako je njihova greška..dobiti češ novce nazad od tiska..u vrijednosti paketa, koji si iznos napisla...
2015 02 03
Ne pise da je preuzeto
2015 02 03
a baš piše da je zaprimljen?
2015 02 03
jer ako piše da je zaprimljen na prodajno mjesto onda se nalazi na kiosku,sljedeća informacija je da je pruzet.
2015 02 03
Pise zaprimljen.. cura vec dva dana ide na tisak i kazu da nema paketa
2015 02 03
pa nek onda kokoš sa kioska zove zašto se u kompijutoru nalazi oznaka da je zaprimila nešto što nije ili je kolegica zaprimila,mislim one moraju pregledat i označit stvari koje su zaprimile na tisak to nije više tvoja odgovornost nego babe na kiosku
2015 02 03
Radi se o mom paketu!:( Danas sam opet bila i kazu da ga nema i da dodjem sutra!
2015 02 03
nek cura ponese mob i u tražilici stisne pračenje paketa i pokaže joj i onda je natjera da zove svoje nadležne
2015 02 03
a ti dobro čuvaj potvrdu od slanja jer se na temelju nje dobije natrag novac i koliko si napisala iznos?uvijek piši 500 kn pa nek se igraju sa paketima ako žele
2015 02 03
Kazu mi da je mozda na nekom drugom tisku u gradu! Ne znam vise sto bi mislila. Poslala sam upit na mail i prilozila fotke, a zvala sam i stalno sam 1.na redu cekanja, nikako ih ne mogu dobiti
2015 02 03
@jedanodonihdana hvala ti tako cu napraviti sutra ako ga ne bude na tisku!
2015 02 03
osoba koja se javlja na taj telefon je ista ona koja čita i pritužbe na svoj rad-problem se ovako rješava UVOD-zovi upravu agrokora broj je na netu a negdje je sjedište oko cibone ZAPLET-zamoli stričeka na info telefonu da te spoji s nekim odgovornim za tisak jer imaš problema VRHUNAC-javlja se tajnica direktora-prekrasna i ažurna žena-njoj ispričaš slučaj RASPLET-paket se nađe na kiosku u roku par sat valjda ih ta teta natjera da ga hitno dostave žena zmaj [:smije]
2015 02 03
nema na čemu,rješit ćeš to a one budale na info tel ne zovi jer uzimaju po 8 kn po pozivu-lopovi a ne kako automat kaže po vašoj tarifi,meni pojelo bon u roku keks [:hihot]
2015 02 03
1 2