Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Vjerujete li u duhove? Imate susret s njim?

Da li ste dozivjeli kad nesto neobicno, dogadanja neobjašnjiva? Jeste li se susreli s duhom? Vjerujete li u njih? [:sokiran] [:sokiran]
2015 02 04
Susrećem ga svako jutro u ogledalu. [:hihot]
2015 02 04
vjerujem da postoje al nisam jos to dozivjela..nadam se da ni necu. Zasto pitas?
2015 02 04
Ne vjerujem i nisam se susrela. [:smije]
2015 02 04
vjerujem [:smijesi]
2015 02 04
svaki dan se borim s mojim duhovima
2015 02 04
buuuu [:hihot]
2015 02 04
Ne znam ,ja sam imala iskustvo i poslije togs nije mi svejedno [:boji] Znaci cekala sam prije 2 godine ispred kuce tj ispred ualznih vrata decka da dode po mene. Bila sam sama. Vjetar je jako puhao i bilo je hladno,zima je bila. Sjecam se da sam imala debelu zimsku jaknu. I tako sam cekala i s leda me "nesto" dotaknulo za ruku malo ispod ramena. Isprva sam mislila da je buraz i brzo se okrenula,ali nikog nije bilo iza mene.Vrisnula sam. Stisak nije bio lagan a ni prečvrst. Dovoljan da ga ja preko debele jakne osjetim! Taman sam vidjela svjetla od auta kako decko ide prema mojoj kuci potrcala sam prema njemu, bila sam sokirana i pitao me sta mi je. Objasnila sam mu ,on je rekao da nije nista da mi se zivac mozda stisnuo? Premda nevjerujem u to. P.S. Prije 3 godine mi je umrla baka, koja je znala kad god bi dosla kod mene sjediti tocno ispred vrata na tom platou di sam ja cekala decka. Sta je to prosudite sami.
2015 02 04
ufffffffffff...bolje da ne citam [:tuzan]
2015 02 04
vjerujem od kad živim u ovoj kući ..ja i suprug smo već navikli na neobične stvari.Bila je nedugo tema al korisnica ju je obrisala na žalost. Neću se više raspisati jer sam uplašila neke korisnice :)
2015 02 04
Glavno da si ti dočekala "dečka" [:hihot] baš romantično
2015 02 04
melinda@ zato sto me zanima [:jezik] angelwings@zasto mislis da postoje? ornela@ne znam sto bi rekla [:boji]
2015 02 04
prgica@ daj reci nesta bar [:hihot]
2015 02 04
slavko- nije bilo ni smjesno tad a ni romantično [:znoji]
2015 02 04
ornela ne razumiju to oni koji nisu takvo nešto doživjeli [:smijesi]
2015 02 04
1 2 3 4 5