Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Vjerujete li u duhove? Imate susret s njim?

[:smije] hvala ti na prekrasnim željama.Preporuči mi još dobar horor,i ja sam kuhana i pečena.Ne šalim se stvarno.Meni je i to dovoljno.Stavi me na probu.Vjerujem da su u strahu malčice i velike oči.Jednom sam bila u Međugorju(vjernica sam).Idem ja tako s frendicom trebali smo u mraku dalje malo sa druge strane Podbrda,jednom cestom pješke na jednu večeru u drugu kuću oko pola sata hoda.Idemo mi tako naveče.Kad nestane ulične rasvjete ono malo svjetla koje tamo imaju.Mrčina,muk,zabit,pustoš.Šumica ljevo i desno,nigdje ničeg i nebo zvjezdano.Muk.Onda smo se karamba [:boji] bacile u bjeg,a imale smo puno za pretrčat do sljedeće kuće u daljini,koliko nas noge nose.Vikale smo od straha a ja sam imala teror:- a šta ako nam se gospa ukaže Volim te Gospe ali nemoj meni. [:hihot] Prije dvije godine opet Međugorje,festival mladih,apartman.Svi idemo na program.Već dođemo do crkve,ja zaboravim doma nešto za malu.Vratim se sama.Bilo je predveče.Uđem u stan,obavljam stvari i netko me zazove,ponovi se još jednom.Pomislila sam da je i sestra došla zamnom.Odmah se odazovem i vičem evo me.Krenem prema vratima otvorim ali nema nikog. [:sokiran] Kuća je bila prazna a prvi susjedi su bili dalje.Svoje ime sam čula jasno i glasno 2x.Vratila sam se sama natrag nisam se bojala... ali mi ni dan danas nije jasno tko i zašto me je zvao.
2015 02 04
ninipini probaj s alien filmovima...ima ih jedno 6 ili vise ne znam tocno
2015 02 04
Ja vjerujem da duhovi postoje jel uvjek navece ocistim kuhinju a ujutro kao da nisam nista pipnula [:kesi] primjetila sam da najvise vole zaviriti u hladnjak ili gdje mi stoje slatkisi [:smijesi] da jako su neoprezni neznaju sakriti tragove [:smije] [:smije] [:hihot] ma salim se tema je odlicna ali ja nevjerujem u to [:kesi] .. a neznam mozda i ima nesto..mislim da je sve stvar ako vjerujes ima nesto a ako ne nema nista
2015 02 04
isuse koje price... sad me strah otic spavat [:boji]
2015 02 05
MrsArmstrong to se ne čita prije spavanja [:jezik] Jel ima još nekih iskustava? Za neke stvari ni znanost nema objašnjenje, zato vjerujem da neka druga dimenzija postoji, neki paralelan svijet...Neki ga mogu osjetiti, neki ne... [:znoji]
2015 02 05
Demoni postoje, to jasno piše u Bibliji, a i možete čuti i vidjeti po cijelom svijetu što se događa, a u zadnje vrijeme sve više. Oni koji ne vjeruju nazivaju to lažima i teorijama zavjere. Demoni nisu duhovi umrlih, da ne biste krivo pomislili. Oni ulaze kroz tarot, raznorazna vračanja, gatanja, ouija ploče i slično i mogu ljudima uništiti život. Ja isto nisam donedavno vjerovala, ali dajte ljudi trgnite se, razmislite malo svojom glavom umjesto da pustite da vam drugi serviraju sve i svašta po televiziji. Sami kopajte, tražite, pitajte....
2015 02 08
Cula sam razna objasnjenja u vezi duhova....jedno kaze da vidimo ili cujemo pokojne jer nam savjest neda mira, imamo nesto sto nismo zavrsili s njima pa nas to muci. Griznja savjesti je mocna stvar. Demoni postoje,jer lose se losim vraca, a ako "vibriramo" na niskoj razini ili kako bi neki rekli na losoj razini, vidjeti cemo, cuti i dozivljavati lose stvari,ljude i dogadjaje. Kad sam shvatila sto su praznovjerja nekako sam se osjecala slobodnijom,ali neka su nam rano usadjena pa ih se tesko rijesiti. Zelim reci,ucite i informirajte se, mnoge stvari nisu neobjasnjive i paranormalne.
2015 02 24
zanimljivo razmisljanje,ali ima jedna kvaka, a to je da demoni nisu na ljudskoj razini 3D nego na mrvicu visljoj razini 4D ili ono sto obicno zovu 'septicka jama cetvrte dimenzije' znaci oni koji vide demone povremeno vibriraju na vecoj razini
2015 02 24
Nisam nikada cula za to i da to tako zovu, voljela bih znati nesto vise, mozda budem istrazivala nasla koju knjigu, jer stvarno nisam nikad cula za to kako ti kazes. Ali opet nisam sigurna da li zelim stvarno znati nesto vise.... [:sokiran] Samo citajuci ovdje iskustva pocela sam se vise bojati mraka [:jezik]
2015 03 04
Ljudi su vrlo opširno shvatili tvoju temu.. Ja sam imala neka iskustva koji moderan svijet..prvenstveno nevjernici mogu opisati kao odredjena psihicka stanja...blabla..opovrgavajući postojanje nekih dobrih i loših sila..kako god..moji problemi Su se javljali kroz snove...noc...mrak...prisutnost...strah..i dok ne dozivis..ne vjerujes...bila sam mladja...i nisam davala tome pažnju...no onda sam se počela buditi i hipnotizirano moliti glasno molitvu...nakon toga sam odlucila potražiti pomoć bila ona na psihičkoj razini ili duhovnoj...samo duhovna pomoć je pomogla..iako nisam vjerovala da hoce.. Od tada nisam postala bolja osoba...ne idem češće u crkvu....ali sam počela vjerovati...i život mi je puno ispunjeniji kada znam da me na ovom svijetu ipak netko cuva.. [:zaljubljen] Bvb
2015 03 08
Baš si lijepo to napisala ibiukk. Možda si ipak nesvjesno samim time što si počela vjerovati, postala i bolja osoba. Bolja prema drugima i samoj sebi [:smijesi]
2015 03 08
ja sam imala puno iskustava, iskreno neda mi se pisati... nešto bih rekla da je bilo sa dobre strane , nešto ne... inače i ja odlazim svaki mjesec u Siget kod fra Smiljna Kožula i preporodim se svaki puta, preporučam :)
2015 03 27
1 2 3 4 5