Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Vjerujete li u duhove? Imate susret s njim?

osim toga nisi me bas najbolje razumila
2015 02 04
svatko ima svoje mišljenje da slažem se :) ali pričamo pa... [:smijesi]
2015 02 04
naravno da nisam... bila sam izvan sebe, prvo nisam zeljela gledat, samo sam se stusnula uz deku i zmirila...(bojala sam se dal je mozda netko u sobi, pa sam se ponasala kao da spavam)...nakon kojih 15 minuta sam se sabrala i upalila svjetlo...nakon toga trebalo je neko vrijeme da se smirim od soka i da ne drhtim vise. grozno
2015 02 04
[:ljut] [:ljut] [:ljut] [:place]
2015 02 04
objasni mi bolje ako nisam dobro razumjela [:smijesi]
2015 02 04
ja isto nisam razumjela [:smijesi]
2015 02 04
Ne vjerujem al isto ne gledam horore [:boji] da me nebi netko u mraku potapšao po ramenu i naravno da se ne aktivira svima znana moja velika čupava šapa ispod kreveta [:smije] Nisam pogledala dobar horor vjerovali ili ne više od 15 god.da se ne razjape vrata portala putem tog medija pa mi se nevidljivi podstanari ne usele u stan.Uvijek okrenem program čim krenu slova špice ma nema šanse da to gledam.I nakon toliko godina apstinencije od horora ima li netko ideju za jedan moćan horor koji će me zgromit [:znoji] (al ne da dođe hitna po mene),da skinem prašinu sa tog filmskog žanra?Vragovi iz pakla i egzorcisti ne dolaze u obzir jer bi završila na osmrtnici. [:boji]
2015 02 04
..ne vjerujem..ali zanimljivo [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 04
ninipini a vidiš, ja to stalno gledam...filma me nije strah ali sama ići po mraku npr ne volim..u kući ili vani...oh no [:kesi]
2015 02 04
i vjerujem i ne vjerujem, nije mi se nikad ništa epskih proporcija dogodilo da me uzdrmalo, bilo je par situacija, jedno je čini mi se vezano za stan a drugo za mamu rekla bih...znale su nam žarulje treperit i vidjeti sjenke mama i ja i tak neka krckanja, nas dvije smo tu pojavu nazvale od milja Vlado [:smije] sad Vlado krcka, lupka i treperi kod mame u njenoj kući (nijedna više nismo u tom istom stanu) pa uvijek našeg Vladu lijepo pozdravimo pitamo kak je i šta ima [:smije] a drugo je bilo padanje poslaganih stvari, ludovanje tv-a, stalni osjećaj da me netko gleda i zveckanje posuđa u kuhinji, kad god bih izašla otamo više nikakvih problema, općenito mi boravak u tom prostoru nije bio ugodan.
2015 02 04
Nerdy je to onaj isti Vlado šta me pokušao preplašiti za helovin? Sunce mu žarko [:hihot] [:smije]
2015 02 04
bojim se ja da je to bilo nešto usputno što smo mi vještice dozvale sebi [:smije] [:smije] iliti samo oslabljeni selotejp, vlado obitava kod vinkovaca hahahah
2015 02 04
[:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2015 02 04
Melinda7 to ti je zato što si ih previše gledala pa je sva ekipa ostala s tobom. Najviše nam se vole pridružiti u romantičnim šetnjama po mraku. Da nas prime za ruku,potapšaju po ramenu,šapnu nam ime,upale nam ili ugase svjetla i tv a oni manje raspoloženi počupaju od iza za kosu. [:boji]
2015 02 04
baš si duhovita [:smije] a da si čitala od početka post vidjela bi da mi se još ništa slično nije dogodilo. Ali vjerujem da duhovi postoje... Voljela bi da tebe i takve šaljivce posjeti koji [:hihot] šalu na stranu, jako dugo čitam o svemu tome i volim takvu literaturu. Možda bi se iznenadila kad bi vidjela kakvih sve pojava ima...
2015 02 04