Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Afrodita-anticelulitne tajice!

Pozz curke..nedavno sam kupila ove tajice pa imam mali problem..ne mogu nigdje naci kako se one peru i odrzavaju? Zna li itko? [:zaljubljen]
2015 02 05
Kaj su i to izmislili? A svašta...
2015 02 05
najbolje ti je na hladno pranje 30 stupnjeva(da se ne skoče) [:smijesi]
2015 02 05
da li to šta pomaže? [:smijesi]
2015 02 05
pa cula sam dosta dobrih preporuka za njih..naravno namazem se jos nekom kremom i nosim ih preko dana :)
2015 02 05
pereš ih na ruke. z amj dana imat ćeš tanje noge i dobre bice
2015 02 05
Fenomenalne su, ja ih godinama kupujem...natracate se sa njihovom anticelilitnom naranđastom kremom ( ili još bolje pravim afrodita koncentratom, kupujem kod kozmetičarke koja je njihov distributer) , na večer nakon tuširanja i na spavanac u tim čarapama, otprilike 2 x tjedno..za to imam broj veće....a malu veličinu tajci koristim isto na kremu ( debeli sloj) pa na rolanje, šetnju, čišćenje [:jezik] ...uglavnom, celulit nemam a ni nedam mu šanse da se pojavi [:smijesi] ...višak kg je druga priča [:sramezljiv]
2015 02 05
Evo i sad tipkam u njima [:hihot] ...peru se na 30 i sušim ih u sušilici...nemaju neka svojstva ili preparate u sebi nego služe da se krema jače upije u kožu, poput neke drenaže...zato se ne treba bojati staviti ih u vešmašinu...
2015 02 05
Znači bez kreme niš?
2015 02 05
di ste kupile i koliko kn?
2015 02 05
u dm-u..nekih 112 kn :)
2015 02 05
Kako bih mogla locirati nekog od njihovih distributera? Sada me jako zanima taj koncentrat!
2015 02 05
bez kreme ništ [:smijesi] ...moja je kozmetičarka u Varaždinu... al mislim da Afrodita ima i net prodaju...
2015 02 06
Damamama možeš li mi staviti sliku tog koncentrata ili puni naziv?
2015 02 06
> damamama: > Fenomenalne su, ja ih godinama kupujem...natracate se sa njihovom anticelilitnom naranđastom kremom ( ili još bolje pravim afrodita koncentratom, kupujem kod kozmetičarke koja je njihov distributer) , na večer nakon tuširanja i na spavanac u tim čarapama, otprilike 2 x tjedno..za to imam broj veće....a malu veličinu tajci koristim isto na kremu ( debeli sloj) pa na rolanje, šetnju, čišćenje [:jezik] ...uglavnom, celulit nemam a ni nedam mu šanse da se pojavi [:smijesi] ...višak kg je druga priča [:sramezljiv] Mozes mi reci gdje te tajice mogu kupit? :D hvala
2016 11 12
1 2