Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Književni klub Krpice

Znam da dosta cura čita, a možda i poneki muškarac ovdje, pa bi bilo zgodno da zajedno biramo i komentiramo knjige. U uvodni post stavim popis čitateljica/čitatelja i svaka dva tjedna izaberemo jednu knjigu na temelju prijedloga članova kako ćete biti redom posloženi. [:smijesi] Tko je na redu predloži 3 knjige pa zajedno izaberemo. :) Što kažete na ideju? [:smijesi] Članovi: ComeStai nikol786 GabiZbrcko JanisJ tiadellus Nicolinna
2015 02 05
đez Oprah, šta ima [:smije]
2015 02 05
Dobra ti ideja,ja volim citat,bas sam uhvatila par dobri knjiga ovdje u zamjenu,sam treba nac vremena za nji,pored moje 2 curice [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 02 05
Je li dva tjedna ok rok ili bi trebalo više vremena s obzirom na obveze? [:smijesi]
2015 02 05
odlična ideja [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 05
i ja sam za :)) za dobru knjigu uvijek nadem vremena [:zaljubljen]
2015 02 05
ja bi se rado učlanila, al eto nikako da dovršim jednu knjigu koju sam si kupila prošli mjesec (stalno nešto uleti) a bed mi nekako po tempu čitat [:hihot] [:hihot] a i moj izbor knjiga je ajmo reć u najblažu ruku "mračan" [:hihot] [:hihot]
2015 02 05
Pa nema veze, treba čitat sve, ne može nam baš sve uvijek pasat, mislim da je tu i čar čitateljskih klubova, da malo izađemo iz uobičajenog i uzmemo za čitanje nešto što možda sami nikad ne bi. Što se ritma tiče, lako se dogovorimo koji rok svima odgovara. [:smijesi] Meni treba ritam, ovo je podrška za čitanje kao što ima i za vježbanje. Malo sam počela štekat s čitanjem, zato mi se ovo i učinilo dobrom idejom. [:hihot]
2015 02 05
OrhidejaTina hvala na linku. [:smijesi] Znam da ima mnogo klubova na različitim socijalnim mrežama,u knjižnicama, udrugama itd. Ovaj sam zamislila na Krpicama zato što mislim da nedostaje kvalitetnih tema i nemaju svi fb, a i da se družimo baš tu, ugodno s korisnim. [:smijesi]
2015 02 05
Odlična tema [:smijesi] Radujem se recenzijama [:zaljubljen]
2015 02 05
dižem ocjenu i učlanjujem se u klub :)
2015 02 05
Popis polako raste. danas se skupimo, a sutra nikol786 (ako želiš) možeš dati prijedlog za prve tri knjige. [:smijesi]
2015 02 05
Učlanjujem se! Volim dobar krimić i malo fantastike [:zaljubljen] [:hihot]
2015 02 05
kad već podrške za djetu nisu uspjele... valjda će čitalačka uspjet [:smije] Može!
2015 02 05
I ja sam za,al bas ne stignem puno citati,,al imam zaliha procitanih od prije
2015 02 05
1 2