Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pokloni za valentinovo - ideje

Cure šta kažete na to da otvorimo jednu temu u kojoj bi mogle predlagati ideje za poklone za valentinovo... Mogle bi reklamirati svoje proizvode ili postavljati artikle koji ne moraju biti vezani za vašu ponudu [:smijesi] ... Mislim da bi tako jedni drugima olakšali traženje i možda pomogli ukoliko nemamo neku dobru ideju... P.S. Ako već postoji takva tema a da je "legalna" tj. da neće biti sankcija od administratora radi reklamiranja slobodno možete staviti link :)... Lijep vikend vam želim [:poljubac]
2015 02 06
teško.. to je reklama a kao zabranjeno :D
2015 02 06
Da, ali mogao bi možda administrator otvoriti onda tu temu pa da se mogu istaknuti neki prikladni proizvodi. [:zaljubljen]
2015 02 06
prošle godine je bilo nešto tipa toga da u artikl koji imate prigodan za dan zaljubljenih u tagovima označite: "valentinovo" i kad upišete to u tražilicu izbaci sve sto je prikladno :) [:smijesi]
2015 02 06
jel to s tagom 'valentinovo' dopušteno?
2015 02 06
ja sam kupila sitnicu tj narucila pa daj boze da dode i jos sam mislila na papir napisat 100 razloga zasto te volim. to sam negdje vidjela na netu i bas mi je fora.
2015 02 06
u biti 101 razlog. evo ideja za one romanticne ili u bombonjeru ispod svake stavit neki papiric s porukicom, pa svaki put kad uzme jednu da odmotava ispod ga doceka poruka, neka romanticna gesta. nezz sad [:smijesi]
2015 02 06
Ovo s 101 razloga sam mu poklonila prije par godina i bio je odusevljen (bar je tako reko) [:smije] al od ove godine si ne kupujemo nista nego stavljamo novce na stranu za neko putovanje. [:zaljubljen]
2015 02 06
Aaaa super je to ideja sa 101 razloga zašto ga voliš, baš romantično :-).... Baš mi se sviđa [:zaljubljen] .... A i to s tagovima ne bi bilo loše jer bi se na taj način olakšalo kupcima traženje [:smijesi]
2015 02 06
Ova tema ne spada na rasprodaje, za istać i mičem ju nekamo drugamo.
2015 02 06
škicnite parfeme kod mene [:zaljubljen] i povratne od mojih dragih suradnji
2015 02 06