Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

hervis - reklamacije?

Zna li netko uvažava li Hervis reklamacije na obuću? Točnije na salomonke, čizme.. Kupljene su 10.1., imam račun, originalnu kutiju, čak i vrećicu [:hihot] nisu ni obuvene do eto jučer/danas i propuštaju! I to ne da propuštaju zbog hodanja po snijegu do visine koljena, nego obično hodanje po stazi...
2015 02 06
Pa ja bi to obavezno reklamirala ako je to original Salomon čizma vračaj odmah [:smijesi]
2015 02 06
Ok, super. Idem odmah danas do Hervisa pa se javim ovdje kad vidim što kažu. Hvala [:smijesi] Dečko si je kupio čizme, i ne bi si ih ni kupio da se prije toga nije raspitao od ljudi koji ih imaju i svi su oduševljeni i svima sve savršeno. On danas došao doma s posla (radi u školi, da ne mislite da radi negdje po terenu), čarape mu mokre, znači od hodanja od škole do kuće. [:ljut]
2015 02 06
Hervis 100% uvazava reklamacije! Provjereno!
2015 02 06
Svakako reklamirati, hervis priznaje , nema s njima problema. Nije mi jasno za salomon, meni su salomonke predobre, već četvrtu zimu griju noge....od kad ih imam spasila , sam se...
2015 02 06
Mome sinu pukle adidas patike nakon 15 dana! Zaminili bez problema za druge! Cak smo racun baciti ...imali slip od plaćanja [:smijesi]
2015 02 06
Da, znam, ni meni. Još si je on u 11. mjesecu kupio neke u sport vision-u i nije bio zadovoljan nakon onog prvog snijega... I sad kak' su u Hervisu bila ona sniženja nakon nove godine ja mu preporučila salomonke jer znam da su čizme dobre i kvalitetne, i uvjeravala ga da nema šanse da mu noge budu mokre, i dogodi se ovo odmah prvi dan [:vrti]
2015 02 06
Hervis je po pitanju reklamacija dobar,cak i ako nemas racun,a koristio si karticu za bodove,preko nje uvaze reklamaciju. [:smijesi]
2015 02 06
Jel moguć i povrat novca ili samo zamjena za nešto drugo? I jel se reklamacija mora obaviti u trgovini u kojoj su kupljene? jer su kupljene u zagrebu, a čizme su trenutno u osijeku [:vrti]
2015 02 06
Na zahtjev vracaju i novac. Ne znam ima li u os. hervis, ak ima, vjerujem da moze tam reklamacija
2015 02 06
Meni su poslali korištene patike. Istina vratili su mi ali sam izgubio trošak slanja paketa 2 puta. Od njih više nikad neću kupiti. Nisu normalni da su mi poslali rabljene patike.
2019 12 18
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija