Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kuhinje visokog sjaja...

...kako ih čistite? Koja sredstva koristite da ih uglancate? :-D
2015 02 07
Ma džabe ti glancanje ako ne koristiš rukavice kad otvaraš elemente [:hihot]
2015 02 07
Koristim samo det.za staklo,eventualno ako je bilo neko slavlje pa da je baš umazano očistim prvo sa malo čarlija i vode. Ja sam prezadovoljna,kod mame sam imala hrastovu kuhinju,ubiješ se dva dana dok ju uglancaš koliko se masnoća uhvati,ovdje samo prebrišeš i sve se cakli [:smijesi]
2015 02 07
kupi tuperovu krpu za univerzalno čišćenje,fantastična je :).
2015 02 07
Ja radim sa namještajem, ustari radim nacrte za proizvodnju namještaja....dečki u proizvodnji nakon šta očiste nekim čistilom koji se kupuje samo za proizvodnju, ne može se kupiti na malo, prođu prije nego ide kupcu sredstvom za čišćenje stakla...gleda se da se kupi neko kvalitetnije. Magična krpa i sredstvo za čišćenje stakla...Sjaji se nakon toga....jedino ne znam šta se desi kada se uhvati masnoća od kuhanja... Nadam se da sam pomogla...
2015 02 07
imam kuhinju visokog sjaja(medijapan I akril)nikako ne čistiti sa sredstvima za staklo jer ono sadrži alkohol koji može oštetiti površinu.Meni je odlična tupever krpa ,samo namočiš u mčku vodu I ošistiš,prije otkrića te magićne krpe sam čistila sa običnom vodom i kap "čarlija".
2015 02 07
*mlaku
2015 02 07
moja je bijela pa se Packe uopće ne vide...
2015 02 07
moja je bež i uopće se ne vide packe i vrlo je jednostavna za održavanje...samo pošpricam s onim za pranje stakla i to je to!
2015 02 07
I moja je bijela, savršeno, a čistim s sredstvom za stakla, jednostavno
2015 02 07
Imam ja... uvijek se svi cude kako se sjaji i pitaju koristim li je uopce [:hihot] ..stara je skoro 8 god a kao nova... koristim jedino i uvijek.. onaj pronto multi superfiece za razl povrsine i krpu od micro fibre... vec mi preslo u nqvikz da je cijelu prebrisem svaki dan onako letimicno
2015 02 07
meni su rekli ni sličajno s tim za staklo?! [:smijesi] [:sokiran]
2015 02 07
Ja očistim za per min, trebaju ti dvije magične krpe i pur ( ili sl) Jednu malo smočiš u vodi sa deterđentom, brišeš, a drugom odmah sušiš i glancaš i eto za pet min se sve blista... a dok to nisam otkrila ja šrpicala, brisala, satrala bi se
2015 02 07
da, t a krpa od microfibre....ZAKON
2015 02 07
moja je bijela i uopće se ne vide prsti. čistim s onim za stakla i čarobnom krpicom. kuhinja ima 6 godina i nigdi nije oštećena
2015 02 07
1 2