Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Panicni napadaji

o tom i pricam...ali ako je to njemu fora, tko sam ja da mu branim...necu mu ja pamet soliti [:hihot]
2015 02 10
ComeStai, da ga cujes i mislila bi da je iz Vrapca izasao...ali mi smo se navikli vec [:jezik]
2015 02 10
navikne se tijelo na to, zavisi koliko mg. 2,5,10.
2015 02 10
ma nemam pojma, stvarno nemam iskustva s tabletama [:hihot] jednom sam mami uzela praxiten kad sam bila zivcana i nervozna, da vidim hoce sta pomoc...samo sam zaspala :D
2015 02 10
ja nekada nemrem zaspati...pa popim, jer sam drugi dan živćana
2015 02 10
Ima smiješnih priča o ljudima i tabletama. [:jezik] Sjedila obitelj navečer za stolom kad ženi padne glava na stol i ne miče se. Mislili da ošla u vječna lovišta. A kad ono... popila duplu dozu tableta za spavanje, zaboravila da jednu već popila. [:smije]
2015 02 10
ja cesto ne mogu zaspati...opcenito sve previse analiziram pa tako i pred spavanje...samo se jos vise zabrinem...uz to, imam problema i s ledima, pa me jako bole...ali kada se taj dan dobro umorim, ili od obaveza ili od fizickog napora, vjezbanja, trcanja, spavam ko mala beba :D
2015 02 10
A još imam i visoki tlak...pa si povremeno uzmem od 2ml.Inače ne spavam kada se jako uzrujam ali rijetko......
2015 02 10
imala 145/95 a imam 25 g. pa popim normabel da ga snizim, inace mi srce luduje. genecki od mame.....
2015 02 10
Ja imam nekakvu vrsu fobije od zaraze, znači čim izađem iz kuće, strah me što i kako dotaknuti, javne površine, prijevoz, kvake, gledam ima li mrlja, ukoliko samo pomislim da sam nešto takvo dotaknula, srce mi tuče ko ludo, i jedva čekam doći kući i oprati se..ah..
2015 02 10
mizofobija
2015 02 10
I koliko sam samo tako odjeće iskuhala, i uništila, da bi bilo ¨čisto¨, borim se protiv takvog načina razmišljanja, ali teško je [:vrti]
2015 02 10
da, ah teško je živjeti s tim
2015 02 10
Joj mene je uzasno strah nesvjestice, ja sad pomislim na to dodje mi slabo.... Nedaj Boze da procitam malo crne kronike eto ti panike i napadaja, Ali s vremenom (par godina) sam shvatila da su to samo osjecaji a ne i stvarno stanje tijela, zdravlja i jako puno mi je pomoglo citanje Charles Lindenove metode, ima na netu :))))) Sad mi se rijetko dese napadaji, ponekad ih preduhitrim tzv. Promjenom misli :)) Sretno źene :)) ima nas puno u istom problemu :)) sve nas ro podsjeca na to da smo źiva bića :)))
2015 02 10
Ali ipak moram nadodati da sam u Medjuvremenu otkrila i probleme sa stitnjacom tako da mozda ima i to veze ..... [:jezik]
2015 02 10