Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

suhi vrhovi

Imam dugu gustu frckavu kosu i primjetila sam da su mui vrhovi u zadnje vrijeme jako suhi. Frizerka mi je preporucila svakodnevno spricanje vrhova Gliss regeneratorom u pjeni (onaj smedi), no ne pomaze bas previse i samo mi zamasti kosu. Cula sam za cickovo ulje, arganovo i slicne pa me zanima koje bi bilo najbolje po vasoj preporuci, cickovo mi se svidjelo jer potice i rast kose pa ako netko ima iskustva svakako bih zeljel cuti. Hvala cure [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 10
Sax ima novo u avonu sprej sa šest sedan ulja. super je :)
2015 02 10
Meni ti je pomoglo marokansko ulje [:smijesi]
2015 02 10
meni je najbolja Macadamia:) uzmi si malu bočicu jer stvarno treba jako malo i ful ti dugo traje....
2015 02 10
arganovo i avokado,meni extra [:smijesi]
2015 02 10
taj Gliss ima alkohola ja to nebi koristila najbolje neko ulje argan ili ako nešto iz ljekarne [:smijesi]
2015 02 10
Ja sam isto kovrcava i preporucila bih kokosovo ulje, stvarno je nesto super, i to je jedino ulje koje bas ulazi u samu vlas a ne omota je samo kao druga.Ja uzmem mrvicak nakon pranja kose, ali doslovno na nokat onako kolicinu i onda umasiram u kosu.Nista mi ne masti a kosa bude nahranjena,sjajna i super se lako ceslja. [:smijesi]
2015 02 10
Macadamia oil i nista vise
2015 02 10
Imam isto suhu tanku kosu ,kupio sam čičkovo i super sam zadovoljan.
2015 02 11
također koristim čičkovo i super je! :)) ...i primjetila sam da mi kosa dosta brže raste od kad ga koristim :)))
2015 02 11
Koristim već godinu dana Garnierovo "Wunder ol" i zadovoljna sam. Inače kosa mi je oštećena dugogodišnjim blajhanjem pramenova pa su vrhovi uvijek suhi bez obzira na šišanje. Naravno godinama ne koristim više regeneratore već samo maske, naročito keratinske (keune), i ne prestala sam s blajohom, kosu šišam svaki drugi put kod frizerke.
2015 02 11
meni je arganovo ulje super i njnime sam riješila problem :)
2015 02 11
Probala sam sve zivo i preporodila sam se otkad sam kupila Macadamia ulje i masku za kosu... Istina , dvoumila sam se zbog cijene ali vjeruj vridi svake lipe... Vrhovi su skroz obnovljeni , kosa se ne petlja, i vise nije suha... Preporucam od <3... [:smijesi]
2015 02 11