Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Umisljam si ili?

Nemam predodžbu koliki je tvoj grad(frendica koja je iz istog zna reći da je to grad po mjeri čovjeka, ne prevelik), ali sresti nekoga 7 puta u danu, a nije ti susjed, mi je zericu too much. Možda je lik jednostavno nespretan u smislu uletavanja,možda ga češće viđaš jer eto vozi taxi, ali...Opreza nikad dosta.
2015 02 11
Nije prevelik grad, bas je onako, ako nekog ne zelis sresti mozes to, a i ako zelis. Ali cudno mi samo, a opet mozda sam ja pre oprezna i sve to. Vidjet cu sad kroz par dana.
2015 02 11
Ajd, draže bi mi bilo čuti da je samo pretjerani oprez u pitanju i da čovjek sam sebi ispadne blesavo prezabrinut, nego nešto drugo.
2015 02 11
hahah mozda malo uznemirujuce [:jezik] [:hihot]
2015 02 11
Nije slučajno, osim ako ne živi u tvom kvartu [:smije] .Ili se zaljubio kao tele ili nije čist. Moguće je prvo, moguće je drugo, moguće su obje opcije. Ali da je zapeo za tebe to je očito. Baš ti želim da ovo ispadne jedna extra romantična priča i to ono Valentinovo eeee stara. Početak mi zvuči kao neki film ala Pariz...taxi a grrrrr [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:smijesi] [:poljubac]
2015 02 11
E, da si rekla da te po gradu ganja neki lovaš... Hm... Možda bi i vrijedilo kakvog rizika. Ali dijete drago... Taxist? Nisi valjda s kruške spala... [:hihot] Koja se još usrećila s vozačem....
2015 02 11
alexanda [:hihot] [:hihot] agree : [:smije] [:smije]
2015 02 11
ako ima kemiju navali [:smije] ali nemoj se udavat (duze ce ti trajati razvod od braka) .. BTW bas super prica vec sam se uzivila, kao u filmu [:zaljubljen] slicno sam i ja svoga upoznala, ALI ja sam bila lovac [:smije]
2015 02 11
ivana mislim da si ti bila jedna od sretnica ;) većinom su taksisti na glasu ne baš vjernih momaka :)
2015 02 11
Fakat draga koja se je sa vozačem usrečila, a probaj pa vidi, nemoj se udavatiiiiiiii [:kesi]
2015 02 11
i moj je neko vrijeme bio taksist (nakon 2 g veze tek) i bas je bio super umirisan i sredjen (za razliku od sad) [:smije] a to je li neko vjeran ili ne to treba pratit FBI style. naslusala sam se svakakvih prica od toga da taksisti oblijecu musterije do toga da zene placaju U NATURI i to da taksisti znaju sve dame noci [:frustriran] ko voli neka plati, ali dalje od mene ja se ne zabrinjavam zbog preljuba jer imam kalendar NJEGOV u glavi pa ako se poremeti onda krece kontrola [:smije] [:smije]
2015 02 11
@LJILJKANA bolje vozac nego da je na burzi [:jezik]
2015 02 11
Ja sam se fakat kvarcala na ognju.... Znate li vi cure onu: "Iza svakog uspješnog muškarca stoji pametna žena...." E, vi'š... Ja tu dodam još ovo: "Jeb'ga bejbi, pametnim ženama muškarac ne treba..."
2015 02 11
hahahah ma bila sam u sličnoj situaciji zašprehavanje,do slučajnog sretanja [:smijesi] i kaže meni tata mala slušaj ima dobrih ali većinom su to ljudi koji te gledaju u oči i lažu, pažljivo slušaj što ti govori ulovit ćeš ga u laži i mislim si ja ma nebi ali poslušam tatu stvarno ulovila ga ne u jednoj nego nekoliko išao je toliko daleko da je lagao da je imao prometnu -.- mislim ko laže tako? hahahah teško mi je to bilo palo jer mi se sviđao i simpa dečko bio ali ne pod tu cijenu nikako :)
2015 02 11
ne slazem se da zenama ne treba muskarac ma dajte molim vas! barem meni treba.. bilo je perioda kad sam bila sama i da imala sam svoj mir i tip top cistu kucu, ali zar je to bolje od druzenja i osjecaja da imas nekog uvijek uz sebe ko ce ti pomoc i ko ce se veselit s tobom? radije cu sa dragim otic negdje na klopu ili u setnju nego bit sama.. sta bi sama? i frendice kad dodju do (BEEP) svi su im zadnja rupa na sviralu osim DRAGOG [:sramezljiv] [:smije]
2015 02 11