Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Umisljam si ili?

E, bormeš je.... [:smije] Ako moram birat između muškarca u krevetu i noćnih valunga - biram valunge.
2015 02 11
[:smije] [:smije]
2015 02 11
Udati se necu sigurno :D Ali sve mi je simpa i strasi me malo onako, sta ako svakoj tako , da se uda. :D
2015 02 11
hahah gle dečko ih svaki dan u autu ima po nekoliko pa kod koje prođe prođe :)
2015 02 11
pa da, jedna ce se pristati udati :d Sigurna sam da sve kisemo ko misevi hahahah :D
2015 02 11
hahaha sve kišemo ko miševi, sve smo im najljepše i sl.. :) malo usputnog flerta ne škodi ali bolje nemoj jer ako ti je tako otvoreno sad uletio uletava svima, na puno njih se spraksao [:smije] [:smije]
2015 02 11
vec sam pomislila da umisljam stvari :D jutros ga srela u naselju i bas se uplasila.
2015 02 11
hahahah znam kak ti je, slučajno ćeš ga sretat sad neko vrijeme , bila sam u takvoj situaciji heheh a kad sam mu rekla da ne želim ništa s njime eto ga za par minuta baš slučajno prolazi ispred kuće
2015 02 11
jos je on mene pitao koji kucni broj, kao da me odmah tamo ostavi, reko to je covjeku posao. [:pospan]
2015 02 11
haha ja sam bila oprezna pa me ostavio ulicu pokraj , nisam htjela da zna di živim ali to ga nije spriječilo da ovuda redovito prolazi
2015 02 11
o taj tvoj je dobar hahah :D ma ja nisam mislila stvarno, jos meni lik kaze kako je auto velik i jesam li alergicna na njega. [:boji]
2015 02 11
ma htio je i ovaj mene do doma a ja njemu lijepo a gle nemaš se tamo gdje okrenut bolje ovdje (ista fora s autom -.- )
2015 02 11
klasika ocito, tebe bar nisu prosili :D ma stvarno svasta, ne volim se vozit taksijem inace, ali ono ja kisem a on meni kako slatko kisem ovo ono, ja gledam samo.
2015 02 11
e al stvar je u tome da ja često idem taksijem, i jednom sam slučajno naletila na njega i odonda stalno na njega [:sokiran] nije me prosio prvi put pričekao je još malo čak je nudio i da mi auto kupi [:znoji] ali mi zato vožnje nije htio naplatit i to mi se nekak nije baš svidjelo,jer ak mene tak pokušava pokupit bilo ih je sigurno još a i nisam jedina trenutno to sigurno
2015 02 11
i ja cu sad morati jer sam se preselila daleko od kolodvora i ne mogu vuci torbe i sve, :/ hahaha, dobro sam jos i prosla, mene odma prose :D bas me zanima sta ce se dalje desiti, nije prevelik grad bas. [:vrti]
2015 02 11