Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Umisljam si ili?

ma ja sam svakih par dana u taksiju i iskreno odonda ih izbjegavam malo što mi teško pada jer sam daleko doma pa puno moram pješke :D :D
2015 02 11
meni bi sinoc pjesice trebalo dosta, autom 5 minuta, ja sam se vozila 20 :D
2015 02 11
hahaha okolnim putem samo da popričate [:smije]
2015 02 11
Nadji momka murjaka. Pa ak ovom kaj ne bu jasno nek mu on objasni [:smije]
2015 02 11
hahahahha
2015 02 11
da nastavim sagu, dodao me na fejsu, i pojavio se u kvartu kad sam trebala taksi.
2015 02 13
Erm, pa jesi ga prihvazila na FB? [:hihot]
2015 02 13
Nisam nisam. [:sramezljiv]
2015 02 13
Sprej kupi.Suzavac. Ovaj je, kako mi se čini, malo "otišao na kvasinu". stalkanje nije ni slatko ni romantično.
2015 02 13
Mislim i ja da cu morati. Cudno je jako.
2015 02 13
[:smije] nije cudno to ti je priroda lik ocito zeli produzenje vrste, a ako ti se ne svidja smisli neko dobar odj.. npr BUDIMO PRIJATELJI [:kesi] [:kesi]
2015 02 15
@AlexandraMM mora biti da si moja mama jer govoris kao ona! [:smije] ista dusa drugo tijelo ocito [:jezik]
2015 02 15
Pametnu mamu imaš... [:smijesi] Mogla bih s njom na kavu ponekad... A ti, 'oćeš savjet? Slušaj ju kad govori. Iz nje sasvim sigurno govori prvenstveno majčinska ljubav i briga za jedinu istinsku vrijednost i smisao života, zbog kojeg se isplati živjeti, a to je - vlastito dijete. Iskustvo da i ne spominjem... Sve smo mi, žene, s'ebane već od začeća. Prioritet su nam obitelj, dom, muž, djeca... Srljamo u brak uglavnom premlade i nezrele. I ah... Zaljubljene... I dajemo... Dajemo... Dajemo... A onda nam se sve to skupa jednog dana obije o glavu. Iz trećine nas, ocijede zadnju kap ljudskog dostojanstva. Druga trećina nas, uglavnom teško oboli. Neke organski, neke mentalno, a neke i organski i mentalno. Treća trećina nas, nažalost i život izgubi. K'o što rekoh, nažalost, jer već u startu smo s'ebane, što genima, što odgojem, što religijom etc... Većini odmalena usađuju u mentalni sklop da su glupe, da su nesposobne, da su nesigurne... I da im kao takvima, neophodno treba "muškarac". Jer, ona je kao, "nedo'ebana, pa joj je kao takvoj, treba "muškarac" da ju pošteno "iz'ebe". Jer, njegova visost "muškarac", ženi je, kao, sigurnost... Oslonac... Podrška... Ma mo'š si mislit'... Mene je pak, život naučio jedno, a to je, da nema muškarca koji ne bi i letvu 'ebo kad bi na njoj rupa bila. Kada tome pribrojim i njihovu patološku ljubav prema neuglednoj, staklenoj boci obične, smrdljive i neukusne "Žuje", mogu rezimirati samo jedno: niti jedan nije vrijedan jedne sekunde života kojeg mi je mati dala. Takvima da ja noge širim kad se njima žlundra digne? Takvima da budem "Katica za sve" !? Sorry, bejbi, ali ne bih. Hvala. Jer, vama udanima, fakat nemam na čemu biti zavidna. To ti kažem iz iskustva.
2015 02 19
Alexandra, baš svi muškarci bi navaljivali na letve i žuju? [:smije] Generalizacija je svojevrsna nepravda, bilo da se radi o muškom, ženskom rodu...ircima, kinezima..marsovcima. Ljudi se dijele na pametne...manje pametne, dobre, zle...snalažljive...(nastavi niz). Teško da su odlike moralne veličine vezane za jedan spol. Da povjerujem u to, učinila bih nepravdu prvenstveno muškarcima u svojoj vlastitoj familiji. E sad, specifičan slučaj je ovaj mladić koji se igra potencijalnom prijavom, nastavi li stalkati pokretačicu teme, u tko zna koju svrhu.
2015 02 19
takoe, ne gine mu jos jedna tema na krpama [:smije]
2015 02 19