Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Umisljam si ili?

Eh, corygan, nisam ni ja vjerovala ni vlastitim očima ni vlastitim ušima. Čast iznimkama, al' ja takvog nisam imala prilike upoznat'. Naime, u mojem pak slučaju, nema oženjenog koji mi se nije pokušavao upucavat'... Bilo je čak tol'ko bezobraznih, da se to nisu ustručavali ni pol metra iza ženinih leđa. A kad se samo sjetim jednog kojem je žena taman u rodilištu sina rodila... Pa kad se sjetim drugog koji se po drugi puta oženio s curom koju je napumpao i s medenog mjeseca nazvao mene da mi kaže da namjerava ženi biti vjeran samo tih tjedan dana medenog mjeseca... Pa trećeg... Uf...Fuj. Fakat mi se povraća kad se sjetim tih gnjida. Meni su se doslovno baš svi zgadili. Samo vi, sirotice udane, i dalje svojim mužekima kuhajte, perite, peglajte, čistite, djecu rađajte i odgajajte.... I nastavite živjeti u zabludi da su vam vjerni i odani. Brakovi uglavnom i opstaju isključivo zahvaljujući ženskoj naivi.
2015 02 19
Udane sirotice.Nuff said. Ne.Brakovi ne opstaju zahvaljujući ženskoj ili muškoj naravi nego se zasnivaju na obostranom poštovanju i razumijevanju. Tj. na tome se zasnivaju brakovi normalnih ljudskih jedinki koje su voljne raditi na sebi i preuzimati odgovornost za svoja djela. Onima koji traže krivca u drugima, neće biti ugodno ni sa samima sobom.
2015 02 20
corygan draga, ta ti je "definicija" čista utopija. Uvjeravam te, da su "normalne ljudske jedinke" pravi rariteti. Naravno, brak bi po svojoj definiciji TREBAO BITI divna institucija, pod uvjetom da u toj instituciji živi DVOJE razumnih ljudi. Međutim, uglavnom JEDNO nije razumno i tu onda nema ni poštovanja ni razumijevanja ni tolerancije. I uglavnom to JEDNO, ne pripada ženskom spolu i uglavnom to nerazumno JEDNO, traži krivca u drugima. (Pazi, napisala sam: uglavnom...!!!) Ne smijem ni zamisliti što se događa, kada je u toj divnoj instituciji koju se naziva brakom, nerazumnih DVOJE...
2015 02 20
ako nesto nisi imala srece dozivjeti, to ne znaci da takvo sto ne postoji, da je utopija. ne generalizirati i ne etiketirati. time mozes postici samo kontraefekt i ostaviti dojam osobe za koju nije cudo da neke stvari nije dozivjela. a to sigurno nisi htjela. postovanje i tolerancija su nesto cega treba biti uvijek i u svim vrstama odnosa. stvar kucnog odgoja. neko ga ima, neko nema.
2015 02 20
Cipelitze, ovim putem vas snubim. Dolazim s muzikašima( vatrogasno društvo donja peščenica), zdjelom sarme i mirazom. Slutim da bi naša veza mogla imati potencijal ter kapacitet one rahmetli Ričarda Bartona i Liz Tejlor. [:sramezljiv]
2015 02 20
[:sramezljiv] [:zaljubljen] ovim putem prihvacam vrsenje daljnje snubidbe nad tanjirichem kakve jagnjetine mlade, uz pranje prozora i eventualne erocke masaze desni [:sramezljiv]
2015 02 20
Cory i Shuza. Still a better love story than Twilight. Skoro kao ja i drug Jataganac. :uzdah:
2015 02 20
jataganac, prijatelj zena, bonvivan i betmen! [:sramezljiv]
2015 02 20
Tema se razvila u čistu perverziju. Ovaj mladi taxist je janje umiljato naspram vas dvije. Vidim da se za vikend bilo u kinu.50 nijansi šljive [:sramezljiv]
2015 02 20
nisu to sljive, to su podocnjaci [:sramezljiv]
2015 02 20
Bliže smo 50 nijansi pinota...
2015 02 20
Nepoćudnice. Čekam da drug Jataganac pusti glas i potjera vas u kancelarije. Otele ste se kontroli.Ništa od sindikalnog. Ajd, odoh i ja na portu, treba neka japanska delegacija doći.
2015 02 20
1 2 ... 4 5 6