Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

mops / civava

Znate nekog pouzdanog ko prodaje mopsice ili civave na podrucju Zg, Karlovacke zupanije? [:smijesi] Bilokakva inf, kontakt, preporuka.. nesto :)
2015 02 17
Ne znam, ali radije civava nego mops :D
2015 02 17
I meni bi dobro došla ta info! Tražim mopsa! [:smijesi]
2015 02 17
Ja imam mopsića [:zaljubljen] [:zaljubljen] i svatko tko si ga poželi i nabavi neće pogriješiti.. predivno stvorenje, privrženo, ma kao beba...iako, ovaj moj je temperamentom drugačiji nego su inače mopsići, ali ja ga obožavam i da moram opet uzimati psa, definitivno bi opet mopsa. Kupila sam ga u Virovitici od ljudi koji se bave time, nema papire, ali nikada nikakvih velikih zdravstvenih problema nisam imala s njim, iako su na glasu kao jako boležljiva i osjetljiva pasmina
2015 02 17
vanja112 :) ak imas mozda kakav kontakt, mail ili nesto, oces mi poslati u inbox? [:smijesi]
2015 02 17
po prave chihuahue samo kod Čanića u Sibinju! [:poljubac]
2015 02 17
moja preporuka za mopseke je: gđa Ivanka - Corona Croatica, uzgajivačnica iz Vinkovaca i znam da lijepe mopseke imaju u Radakovom...
2015 02 17
a da prije pogledaš u azilima?
2015 02 17
puno vam hvala na inf [:smijesi] slobodno javljajte i dalje ak vidi tko naknadno
2015 02 17