Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što najviše kupujete?

Pozdrav krpičarke, eto baš se dosađujem malo pa sam odlucila otvoriti temu jer volim citati o tudim ukusima i misljenjima [:hihot] dakle na sto trosite najvise novaca a da se tice mode naravno (majice, hlace, haljine, torbe, kozmetika, cipele...) i koje boje vam prevladavaju u ormaru [:zaljubljen] Eto ja nekako najvise cipele i nakit, a od svih sarenih boja koje imam u ormaru, definitivno ne izlazim iz crne i bez [:smijesi]
2015 02 20
Najviše novaca trošim na košulje, obooožavam ih, svih krojeva i boja. [:zaljubljen]
2015 02 20
Ja na bluze i majice definitivno :D a blizu sam i sa hlačama
2015 02 20
Torbe i jakne [:smijesi]
2015 02 20
nakit, nakit i samo nakit [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] , nosim samo srebro i swarovski, imam veliku koleciju i vec sam u potrazi za novim iako za 10 zivota ne mogu sve iznositi [:hihot]
2015 02 20
Najvise trosim na kosulje i sakoe...kosulje formalne,ne volim karirane uzorke...sakoe od elegantnih do sportskih...oversize majice...i cipele..tenisice...samo ravne nista na petu...a od kozmetike sminku kupujem tek kad je istrosim ali sam opsjednuta sa parfemima i gelovima za tusiranje,kremicama...uf...puno toga [:sramezljiv]
2015 02 20
štikle [:sramezljiv] [:place] ....užasna sam...za liječenje sam...samo ih skupljam a ne nosim [:hihot] [:sramezljiv]
2015 02 20
Ja sam zaluđena cipelama i torbama,mishell@ bas tako. Jedno vrijeme me ludost pustila,i sad opet [:sramezljiv]
2015 02 20
to mi dođe kao terapija...uđem u sobu..pootvaram kutije,malo ih presložim,malo isprobam...i tak sam si onda sretna [:sramezljiv] [:znoji] ...ma bolesnik teški [:ljut] [:hihot]
2015 02 20
Tunike, maice, vestice, torbe i cipele, ne mogu se odlučiti šta od toga najviše sveeee [:smije] [:smije]
2015 02 20
I parfeme sam zaboravila, takoder su velika slabost [:zaljubljen]
2015 02 20
A svasta po malo [:kesi]
2015 02 20
kosulje i haljine [:hihot] [:hihot]
2015 02 20
Odusevljena sam krpama jer imam dvoje malih klinaca i nemam vremena ni volje da svaki mj idem u ducane i trazim neku odredenu krpicu s kojom bi se pocastila Ovako lijepo iz udobnosti djecje fotelje kupim ono sto kod nas u gradu ne mogu naci i jos za jeftinije. A kupujem svaki mjesec nesto. Hlace,vestice,cizme,tajice,parku I onda opet ispocetka. Kozmetiku jos nisam pocela ovdje kupovat...ali doci ce i to na red
2015 02 20
Ja najviše kupujem šminku, u zadnje vrijeme ruževe [:sramezljiv] A od odjeće sve po malo [:smijesi]
2015 02 20
1 2 3