Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tjeranje mačke

Već par dana se tjera, al danas je, brate mili, pretjerala [:smije] [:smije] Ženska je, stara oko 9 mjeeci... Počela je i zapišavati, tj. malo joj pobjegne s vremena na vrijeme... pa me sad zanima da li ju mogu sterilizirati tokom tjeranja ili moram prolaziti ovu agoniju do kraja [:place]
2015 02 22
trk vetu na sterilizaciju!!!
2015 02 22
Može se znači ako se tjera? Nešto sam čitala da se ne bi trebalo sterilizirati ako se tjera jer može kao doći do lažnog tjeranja [:ljut] [:place] Žao mi ju je gleat ovakvu ufff
2015 02 22
Za macke nisam sigurna ali kuje npr se nikad ne steriliziraju u tjeranju.. treba proc barem mj dana,al najbolje i 2 mj da prođe pa tek onda na sterilizaciju. vjerojatno je kod macaka isto,jer se ceka da se krvne zile vrate u normalu..
2015 02 22
mislim da mozes,pitaj veterinara i sto prije ju steriliziraj..
2015 02 22
morat ćeš pričekat, znam da je za sterilizaciju kuje koja je u tjeranju, najbolje pričekat mj dana da se uspostavi normalno stanje u maternici i to, ne znam jel isto za mačke, al mislim da bi trebala čekat
2015 02 22
btw-sad su u veljaci u skoro svakome gradu akcije na sterilizacije
2015 02 22
ja sam u četvrtak vodila macu na sterilizaciju,rekli su mi da je već bila u tjeranju.sve je dobro prošlo već igra i skače okolo. [:kesi]
2015 02 22
Bez brige na sterilizaciju odmah ,ja sam svoju vodila ,obavili to i sad je mirna,hvala bogu ,za macke se nista nw mora cekati ,,proslo od toga par mjeseci,a sad imam malog macka,morala ga spasiti,njemu je 4 mjeseca,dok napuni 6 mjeseci vodim i njega,moji mezimci mali. [:smijesi]
2015 02 22
ništa ne čekati, što prije...i baš kako je fahionholic rekla, dosta vetova baš u veljači zna imati akcije na sterilizacije pa najbolje da pogledaš :)
2015 02 22
Steriliziraj, to je zdravije za macu... Moju kucnu sam morala dati prislino kad je vec bilo skoro pa kasno, nakon 7 g je jadnica dobila tumor (nije nikad imala okot) i morali su joj skidat sve... danas bi to odmah rijesila po kratkom
2015 02 22
Koliko znam mice se tjeraju 7-10 dana i ako ne ostanu skotne tjeraju se opet za tjedan-dva tako da čekanje od mjesec dana nije baš rješenje :/ Bojim se da će imati lažno tjeranje ako je steriliziramo sad tokom tjeranja "/
2015 02 23
Hrpetine macaka je sterilizirano u tjrranju i nema posljedica (moja takoder)...
2015 02 23
Moj macak je kastrirani ali on i dalje zapisava sve zivo i hoda u skitnju. Doma vodi neke curke... [:hihot]
2015 02 23
Moj mačak se počeo sa7mj tjerat i muku smo s njim mučili 6mj. Mislila sam da će proći ali svako malo drame,,,,non stop je po hodniku zapišavao...ma užas. Tjerao se ali sam ga odvela na kastraciju lani i sve prošlo ok. Rješi to cim prije jer ti može samo još gore drame po kući raditi [:znoji]
2015 02 23
1 2