Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Podizanje pošte indeksom???

Cure, zametnula sam engdje i putovnicu i osobnu, a nemam vremena trazit ju (danas mi je zadnji dan za podic paket na posti) pa me zanima jel ga mogu podic uz predocenje indeksa ?
2015 02 23
Mene nikad nisu tražili osobnu kad nonesem onaj žuti papirić e sad ne znam kako je drugdje..Uzmi vozačku ako ju imaš..
2015 02 23
Ovisi tko radi,probaj
2015 02 23
Ako je preporucena posiljka ce te pitat osobnu jer ti zapisu br osobne i ti se potpises na njihov papir, ako je obicna nece te nista pitat
2015 02 23
Ali mislim da bi ti progledali kroz prste ako objasnis situaciju, bitno da doneses neki dokument sa slikom
2015 02 23
nisu mi progledali kroz prste tako da je to nesto sto mi je stiglo na moje ime danas vraceno. najgore od svega je to sto ne znam uopce sto je to stiglo (krpice nisu jer ne sjecam se da sam ista dogovarala), sad sam bas zbunjena :/
2015 02 23
sjeti se sta si kupovala, vecina stranica salje bas tako preporuceno i onda zbog velicine (ako je roba) ostane na posti i uvijek me pitaju osobnu, ili je ebay
2015 02 23