Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

krpičarska anketa

Može malo pitanjce za krpičarke?Ne znam da li samo ja to primjećujem da je na krpicama u zadnje vrijeme otvoreno dosta novih profila s namjerom da budu isključivo na forumu a ništa ne kupovati niti prodavati?Svjedoci smo da su neki takvi profili otvarali teme,netko samo pisao na teme,pa su se i ti profili zapravo htjeli druškati.Neki su se i napadali da nemaju pravo biti na forumu i jer nit kupuju nit prodaju,neki su proglašeni trolovima.Dakle pitanje glasi.Kako gledate na novootvorene profile na krpičarskom forumu koji otvaraju teme,sudjeluju u raspravama,žele djeliti iskustva bez ostvarenih suradnji na krpicama a oni to zapravo niti ne žele.Da li ste za ili protiv?
2015 02 23
svejedno - samo nek prodaja ideeeeeeeeeee [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 23
meni ne smeta ako je netko tu čisto radi druženja..i ja sam jedno vrijeme bila samo sudionik na forumu, jer nisam imala ništa za prodaju.. tko god ne vara i ne krade-ne smeta mi! [:zaljubljen]
2015 02 23
ma može [:smije] [:smije]
2015 02 23
nema krpičarskog pravila koje bi zabranilo sudjelovanje na forumu s profila bez ostvarenih suradnji. Na nam je da prepoznamo provokatore i ignoriramo ih.
2015 02 23
većina otvara da provocira ili su naživcirana stanjem na forumu pa ne žele pisati sa svog pravog profila nego otvaraju klonove..
2015 02 23
Gdje nam je Dreamcloset? [:smije]
2015 02 23
.....npr ove jadne jadnice s mizernim samopoštovanjem koje pljuju na temi 'Bahate korisnice krpica' - ne dati se uvući u raspravu, a onda neka se one međusobno liječe, tko ih šljivi.
2015 02 23
Pa ako ne krše pravila meni ne smeta. Ako će kršit, Ivancica će to riješiti. [:smije] Eto, pojavio se i onaj dečko i komunicira sasvim pristojno. Zašto bi mi to smetalo? Ima i onih koje prodaju, a vrlo su neugodne. [:smijesi]
2015 02 23
s čim se sve zamarate [:vrti]
2015 02 23
ne smeta mi [:smijesi]
2015 02 23
kako niču tak ih i posječe teta ivančica [:smije] al nemam niš protiv pametnih i duhovitih
2015 02 23
Niniiiii [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 23
Djubre is back [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 02 23
Evo bilo je dosta situacija kada se nekoga izrugalo i u momentu kada bi taj"netko"u raspravama rekao svoje mišljenje koje nije uvjek odgovaralo pojedincima onda bi se taj "netko" poklapao argumentom u stilu šta se ti javljaš ili nisi kompetentan-na raspravljati o određenoj temi kad niti prodaješ niti kupuješ.Isto tako bilo je i znatiželjnih profila sa šarolikim temama koje bi se uzele u đir od ostalih i "manje ih se uzimalo za ozbiljno"jer ne prodaju i ne kupuju na krpicama....
2015 02 23
1 2 3 4 5