Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Šminkanje obrva? :)

Počela sam s Essence setom za obrve, svijetlijom verzijom koja mi i odgovara, no nisam je viđala jel još postoji :) probala bi i nešto drugo možda :) Cure sa svijetlom kosom i sivkastim obrvama, kaj koristite? Koje olovke i sjenila su ok? Može fotke proizvoda i cijena uz to :) Hvala unaprijed :)
2015 02 24
ako imaš svijetliju kosu onda ti obrve trebaju biti nijansu - dvije tamnije, a ako je kosa tamnija onda nijansu - dvije svijetlije obrve. ja sam koristila catrice set onaj duo brow, i super je.
2015 02 24
ako imaš svijetliju kosu onda ti obrve trebaju biti nijansu - dvije tamnije, a ako je kosa tamnija onda nijansu - dvije svijetlije obrve. ja sam koristila catrice set onaj duo brow, i super je.
2015 02 24
Od essence-a olovka za obrve, nijansa Blond, 12,90 kn. Koristim ju ful dugo, meni je ok.
2015 02 24
HannaBlue, takodjer koristim tu olovku i zadovoljna sam, ali ima super set za obrve u Kozmu, od BeautyUk, isto neka ok cijena, ne znam sad tocno.
2015 02 24
HanaTh htjela sam isprobati nešto drugo, malo da promijenim a i možda bude bolje od ovog što koristim, ali neznam što uzeti. Ova olovka mi traje sigurno godinu dana, možda i više. Mogla bih pogledati malo taj set od BUk što si spomenula. [:smijesi]
2015 02 24
Ja ga imam, ali svejedno stalno koristim olovku jer mi je to najefikasnije i zadovoljna sam s njom skroz [:kesi]
2015 02 24
Ja koristim od essence-a isto ono svjetlije, a vidjela sam da ima i wet 'n' wild fora set za obrve i htjela bi ga probati,jel ima tko iskustva sa tim, pa da podijeli dojmove?
2015 02 24
She olovka za obrve - odlična! [:kesi]
2015 02 24
Na koji set misliš? ja sam prije koristila od njih onaj mali s tamnijim i svijetlijim sjenilom i kistićem, a sad imaju odlične palete s sjenilima za obrve i pincetom i kistom
2015 02 24
ja imam boje meda kosu s time da mi preko ljeta od sunca još posvijetli, tako da kombiniram noisette i blond olovku za obrve od bourjoisa, cijena je oko 43kn i stvarno su odlične, prirodan izgled daju i ful su postojane. Navečer kad idem skidati šminku još stoje koda da su prave [:zaljubljen]
2015 02 24
Artdeco eyebrow powder viruj mi, nema boljeg
2015 02 24