Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko osiguranje

A ženo sve je to biznis ;) Jedino ne znam odkud znaš tko ima jednostavniju proceduru od koga? Pa majku mu ne kupuješ automobil ili kuću [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ustvari koliko si dugo morala čekat dok dobiješ karticu i jesi za početak dobila ko neku 'probnu karticu' da tako kažem dok ne dobiš ovu pravu? Kolko je to trajalo sve skupa?
2015 02 24
Ja vazno stigl ove god u sijecnju u hzzo da napravim dopunsko jer moja frendica pred bozic nadrapala neplanskom operacijom bez dopunskog i dosao joj racun od nekih 6 soma kuna...pa ja se uplasih,reko,nikad neznas kaj se desi pa reko ide ja da napravim dopunsko..moj muz placa otkad postoji opcija dopunskog... i tako ja dosla na hzzo i kaze meni zena tamo..pa i vi i muz imate besplatno dopunsko jer u nasem sistemu za proteklu god kad je samo muz bio zaposlen u nasoj troclanoj obitelji,imamo mala primanja i svi imamo besplatno...i tako.. dopunsko imam a ne placam ovu cijelu godinu... tek cu placat iducu jer sam ovu zaposlena i podaci u njihovom sustavu ce biti drugaciji...
2015 02 24
Čekajte gospođo, ja jedino ne shvaćam kako nećete plaćati cijelu ovu godinu nego tek iduću jer ste ovu zaposleni? O.o Pa ako može kakvo pojašnjenje. Nisam se baš snašao u vašem tekstu jer je malo napisan onako 'rafalnom paljbom' [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 24
i još nešto ako nemate DO i primjer petog u mjesecu prebijete nogu vaš bolnički račun može biti samo maximalno 3000 kn tog mjeseca a ako vas zahvati slijedeći mjesec onda još 3000 i tako svaki slijedeći mjesec ovisno koliko dugo ležite ,mama mi radi u bolnici u računovodstvu pa znam! i još nešto osobe koje su trudne,psihički bolesnici,srčani bolesnici,bubrežni bolesnici,bolesnici sa rakom i još neke bolesti nisam samo sigurna koje ne trebaju dopunsko jer su te bolesti izuzete od plaćanja ,HZZO snosi sve troškove!
2015 02 24
ček malo bogati veliš da hzzo snosi sve troškove a što onda znači ono 'ne trebaju dopunsko jer su te bolesti izuzete od plaćanja' ? Pa onda valjda TREBAŠ imat dopunsko da bi oni sve to pokrili iz svog financijskog sustava. [:sokiran]
2015 02 24
MaliBoro ne kužim ili možda sam se krivo izrazila moj stari ima epilepsiju i nema dopunsko i kada ima napadaje i mora biti po tri tjedna u bolnici neplaća,tako i ako trebaš bubreg neplaćaš,imaš rak,sama sam bila trudna bez dopunskog i nisam ništa platila niti participaciju!
2015 02 24
1 2