Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Inman Aligner

Drage krpičarke, nosi li ga ijedna od Vas? Ja evo, točno mjesec dana [:zaljubljen] Ako ste slučajno završili s terapijom, pišite dojmove..ostaju li zubi na mjestu, koliko ste ga dugo nosile?... Za one koji bi ga možda nosili..evo moje dosadašnje iskustvo..znači, nakon što su mi izrasli umnjaci, jedinica mi se pomaknula i prešla preko dvojke (gornja čeljust). Budući da nisam htjela fiksni aparatić zbog jednog zuba, odlučila sam se za ovaj.. dojmovi-bezbolan, pomalo masivan, ali brzo se naviknete na njega.. Nakon samo 4 tjedna, pomak se itekako vidi..nosim ga otprilike 14 sati dnevno i čini mi se da je već "napravio pola posla" [:smijesi] ja za sada prezadovoljna! Ali, opet se pitam-kako je kada se prestane nositi?
2015 02 24
joj i meni to treba zbog jednog zuba u donjoj čeljusti.također umnjaci su ga pomakli. kako doći do tog aparatića? [:kesi]
2015 02 24
Bitno da su prednji zubi u pitanju [:smijesi] do njega je relativno lako doći..samo je davanje otiska [:boji] malo neugodno, ali se isplati [:sramezljiv] ja sam ga nabavila u zagrebu [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 24
tek sad vidim da si i ti iz Slavonije.. na žalost, prije Zagreba nitko se ne bavi time.. [:sramezljiv] to nam je najbliže [:smije]
2015 02 24
Koliko novcica? :)
2015 02 24
[:sokiran] prvi put cujem za ovo. nosila sam 5 godina fiksni aparatic, ali su mi se zubi opet razdvojili [:ljut] [:place] jel bi meni to pomoglo? znaci treba mi samo da mi stisne zube i koja je cijena
2015 02 24
ribica, oko tisuću eura po čeljusti.. mislim, naspram fiksnog je cijena čisto ok.. S tim da radi brže od fiksnog, ali s druge strane, nije za nikakve "teške slučajeve"
2015 02 24
MrsArmstrong, pa zaista ne znam [:tuzan] ako se radi o prednjim zubima (sjekutići, očnjaci) pomoći će ti, da.
2015 02 24
Ma nije to onda za mene jer mi samo treba zagriz gornje celjusti centrirat jer mi se pomaklo za 2mm nakon fiksnog aparatica [:frustriran] Dali neko zna cijenu mobilnog za jednu celjust :)
2015 02 24
Ali jos mi nisu osmice narasle a imam 21 god -.-
2015 02 24
Ajoooj, zaista mi je žao čuti tolike osobe koje su godinama nosile aparatić da rezultat na kraju nije onaj koji se očekivao..valjda zbog toga imam fobiju hoće li se i meni šta pomicati..cijene ti variraju, najbolje da si uzmeš par ordinacija pa pogledaš cijene za mobilni..većina ih ima cijenik na netu.. [:smijesi]
2015 02 24
ja imam 25, narasli su mi tek na trećoj godini faksa..znači otprilike u tvojoj dobi. sad će, bez brige. mene je mjesecima bolila glava od njih. [:pospan] ne kužim čemu te osmice uopće služe [:smije]
2015 02 24
Da ti zeznu zagriz hah -.- Meni uzasno krvare i smetaju mi a ne mogu ih izvadit kad ih nemaju za kaj primit jer glava zuba jos nije izasla do kraja a ne zele mi rezat zubno meso jer bi mi korijen zuba ostetili i oporavak bi bio bolan [:frustriran]
2015 02 24
Meni također mobilni aparatić nije ništa pomogao, stavila bih fiksni, ali me strah, počet ću sad predavati i užasavam se pomisli da ću čudno govoriti zbog aparatića. Na koji princip radi taj aligner, je li on tu stalno na zubima ili?
2015 02 24
[:tuzan] uh! nadam se da ćeš uspjet to srediti! ma mora postojati neki lijek i za to, traži više mišljenja..
2015 02 24
1 2