Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dobro jutro...

dobro jutro drage moje... kako ste mi? Pijem sama kavicu, pa vas zovem da mi pravite društvo... [:smijesi] kod nas tmurno, pada kiša, baš je ružno vrijeme...
2015 02 25
jutro :) evo i ja cu kavicu prvu...sama na poslu također [:smijesi] i kod nas je koma, kisa..
2015 02 25
jutro svima, pije se nescaffe i kreće se na učenje književnosti, brzo će matura [:sramezljiv]
2015 02 25
ja općenito ne volim padaline... Obožavam proljeće (iako mi pozlije kada mi nakon duge zime sunce obasja prozore, budu koma [:smijesi] )...
2015 02 25
uh, učenje... drago mi je što sam se toga rješila... Sada sam s druge strane katedre... [:kesi]
2015 02 25
Jutro svima [:zaljubljen]
2015 02 25
'Jutro! U Puli oblačno i puše, idealno za uvući se ponovno u krevet. Ali delat se mora! [:smije]
2015 02 25
dobro jutro,pijem kavu,gledam astroprognozu za danas i cooliram [:zaljubljen]
2015 02 25
Dobro jutro! Tmurno, tmurno i sivo....radije bi [:pospan]
2015 02 25
Dobro jutro [:zaljubljen]
2015 02 25
Dobro jutro! [:smijesi]
2015 02 25
jutrooooooo [:poljubac]
2015 02 25
Jutro...... [:smijesi] [:poljubac] Evo jedan za razbuđivanje..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Došao komšija do komšinice, kad u njenom dvorištu Đoković i Federer igraju tenis...(!) - Pa, šta je ovo?? - pita on... - Ma pusti, dobila sam zlatnu ribicu koja ispunjava želje, ali je malo nagluha... - Kako nagluha?? - pita komšija. - Pa lijepo, nagluha, slabo čuje... - A da li bi mi je posudila? - Ma hoću, ali kada ti kažem da je nagluha. Drugo jutro dolazi opet komšija kod komšinice, sav ljut i vraća joj zlatnu ribicu. - Jebala te ova zlatna ribica, nije samo nagluha, nego je gluha skroz na skroz! - Kako, šta je bilo? - pita ona. - Ja tražim lovu, ona mi da sovu... ja tražim novce, ona mi da ovce... ja tražim pare, ona mi da jare... - A što misliš, da sam ja tražila kvalitetan TENIS?!??
2015 02 25
Jutroo cure! [:zaljubljen] Baš me nasmijao vic! [:hihot]
2015 02 25
[:smije] [:smije] I mene je jutros...... [:smije] I mam mi je veselo počelo bez obzira na vrijeme......
2015 02 25
1 2