Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prodaje li tko od vas na e bay-u

zanima me dali netko od vas cura ne da kupuje s ebay-a nego dali prodajete na ebayu npr... neke markirane stvari za koje možete dobiti veći novac nego ovdje u Hrvatskoj i kako vam ide prodaja tamo ????? ima li tko iskustva s prodajom tamo ?????
2015 02 25
..koliko ja znam Hrvatska nije među zemljama koje mogu staviti oglas na ebayu-u...ili?
2015 02 25
neki dan sam naletila na neki oglas iz Hrvatske sa markiranom odjećom na ebayu. Profil je imao nekoliko feedbackova kao prodavač ( dobrih koliko se sjecam) [:smijesi]
2015 02 25
Mozes prodavat na ebayu,ali je slabo isplativo :/
2015 02 25
Može se, ali zbog poštarine nije isplativo.
2015 02 25
Ja prodajem oko godinu dana, kad uračunaš u cijenu fee i poštarinu, koja mora biti preporučena da imaš dokaz da si poslao, tebiu konačnici nije isplativo ako hoćeš biti konkurentan. [:ljut] I još čekaš na novce 2 tjedna i kad hoćeš prebaciti novac u banku još platiš 5 dolara provizije.
2015 02 25
2 puta sam krenula da stavim oglas na ebay i svaki put se mucim 30min sa shippingom i onda odustanem, tj bio mi je oglas za neki svijecnjak mj dana niko nista, naravno prodan je na hrelicu [:kesi] istina ispod svake cijene, ali sta ces.. ajde ti prodaj nesto u hrvatskoj dobro da ljudi jos imaju 5-10kn za dat [:jezik] i mene zanima je li neko skuzio kako poslovati na ebayu ja odustala
2015 02 25
Moja frendica je prodavala odjeću i obuću na ebayu, za jedne cipele iz Zare koje je uspjela prodati u Australiju kupac je tvrdio da nikad nisu stigle i morala je vratiti novce kupcu, to je bilo prije nego što smo ušli u EU kad se je moglo u inozemstvo slati obično ili preporučeno bez PLUS (avion) opcije, ona je slala preporučeno i tracking dan danas piše ''insert item into bag'' ali sad se sve mora slati sa PLUS tak da rekla je nikad više, na kraju je sve maknula s ebaya [:vrti]
2015 02 25
Ja prodajem i ja sam prezadovoljna.Uglavnom prodajem bas high end stvari za koje tu nemogu dobiti odgovarajucu cijenu te vintage stvari.Najbolji frend prodaje hand made na etsy-ju i isto :kucaodrvo: mu ide super.Mora se samo paziti na postarinu i na fee i to je to. [:zaljubljen] Sto se tice shippinga jos uvijek imamo medu povoljnijima shipping u svijetu, tako da to nije problem vanjskoj ekipi. A imam i situacije gdje kupci traze da im se salje DHLom a ne preporuceno bez obzira sto bi im se puuuno vise isplatilo i sto je predmet super lagan.Tako da sto se nekom nesto isplati je jako relativni pojam... Long live ebay i etsy [:zaljubljen]
2015 02 25
HVALA na informacijama
2016 02 24