Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Herpes na ustima POMOOOC

Molim vas jel mi mozete pomoci U ponedjeljak mi je izbio herpes na usnici i od tada ga mazem sa bioherpinom A jucer sam jos procitala da se cesnjak stavlja na to i da ce tako brze proci pa sam to i jucer i danas radila(5 puta u danu po 10 minuta) i vec je puno bolje.Treba mi proc do petka jer idem na rodendan i ne mogu takva pa jel ima jos koji nacin da ubrzam,da bi mi se herpes makne? Bilo kakav savjet je dobrodosao [:zaljubljen]
2015 02 25
Evo i meni su cure pomogle,stavljaj propolis na to i mazi cinkovom masti,meni super pomoglo!!
2015 02 25
..kaladont.. [:kesi]
2015 02 25
Postoje neki flasteri. No jesu li učinkoviti ne znam. [:smijesi] Navodno na njih može i ruž. [:jezik]
2015 02 25
ivana, meni samo melem obični pomaže i to tako da mi herpes u roku 2-3 dana prođe! s tim da počnem mazati čim osjetim peckanje i svrbež na usni! nema onih ružnih krastica i sl.. neki kažu i da pasta za zube isušuje, ali meni od toga bilo samo još gore!
2015 02 25
Brdosuza-Onda ce mi proc do petka jel? Hvala ti [:zaljubljen] Lelap12 i comestai-hvala [:zaljubljen]
2015 02 25
Ivka25-meni su vec kraste :/ Probat cu i s melemom [:zaljubljen]
2015 02 25
Herplex? To su koristile moje kolegice prije...
2015 02 25
Herplex - ali ostavlja ožiljak. Dentomin - prava stvar, riješi problem za čas i ne ostavlja ni oziljak niti usne ispucaju.
2015 02 25
Herpelex zakon
2015 02 25
ja koristim herplex, ne ostavlja mi oziljke ni nista, a dobijem herpes bar dvaput mjesecno, jer imam virus a imunitet mi je katastrofa, samo je bitno da mazes cim osjetis promjenu na usni, ono tipa svrbez i peckanje... meni za dan usne ko nove.....
2015 02 25
[:zaljubljen] Ivana meni od ovog nikakav oziljak,jako brzo proslo,prije sam imala 2 puta i mazala sa kremom od doktora-dugo ostao oziljak! Ja sam stavljala par puta propolis,peckalo je,kada malo stane cinkovu mast i super mi proslo!
2015 02 25
Dobra je i soda bikarbona i sol, pogotovo jer to uvijek ima gotovo svako kućanstvo pri ruci. 1 žličica soli i 1 žličica sode bikarbone pomiješana s malo vode da bude malo gušća smjesa koja se stavlja na herpes barem 3 puta dnevno. [:smijesi]
2015 02 25
cink vitaminska mast, osuši ga preko noći i gotovo
2015 02 25
Virolex kremica, koga god znam ju hvali
2015 02 25
1 2