Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

e.coli, upomoc!

pozdrav :) vec 4mjeseca svaki put mi je urinokultura redovno pozitivna na ovu bestiju, moj doktor opce prakse mi prepisuje ninur apsolutno svaki put bez obzira na cinjenicu sto svaki prethodni put nisam bila izljecena kurom ninura. kada sam ga pitala postoji li nesto drugo bilo od strane antibiotika ili alternativnih rijesenja on mi je srdacno preporucio novu kuru ninura jel eto "ovaj put ce sigurno funkcionirati" jedino sto osjecam je u pravilu nelagoda nakon uriniranja koja potraje jos barem 3sata poslje. dakle nemam apsolutno nikakvu bol u mjehuru, ne osjecam pritisak i drugo. iskljucivo je stvar te uzasne nelagode ponukana doktorovom silnom zeljom da mi pomogne, dosta sam citala o e.coli pa sam izmedu ostalog presla na ne zasladeni caj od brusnice, pokusala sam i sa famoznim ljekovitim vinom u kojemu se namace cesnjak sa ruzmarinom 10ak dana, no alkohol mi je samo pogorsao nelagodu pomalo se vec osjecam izgubljeno, ovo predugo traje a moj doktor samo zna prepisati jedan te isti antibiotik i mantrat "oo da, pomoci ce" jeste li se ikada susrele sa urinarnom infekcijom i e.coli? kako ste se vi borili protiv ove bestije? molila bih za savjet i osobna iskustva i slicno
2015 02 25
Imala sam je kao dijete,mama mi je rekla da se jako dugo borila s njom. Sada ju opet imam,bas sam nedavno dobila neke tablete ''Nolicin'' pa sam sada na tome i cekam sto ce biti
2015 02 25
Zar ne postoji mogućnost drugog mišljenja. Ne možete se tako patiti. [:vrti]
2015 02 25
moja frendica se dugo borila s tim, onda je saznala za ovaj čaj i riješila se. probaj, ona i njena druga frendica ga hvale na sve strane [:smijesi] RECEPT: - 1 jušna žlica POLJSKE PRESLICE - 1 jušna žlica UVIN ČAJA - 1 jušna žlica SVILE KUKURUZA - 1 jušna žlica BOBICA SMREKE - 4-5 PETELJKI TREŠNJE Staviti sve u neku posudu veliku, preliti sa 1l ključale vode, ostaviti da se ohladi 2h,procjediti te dodati: - 1l mineralne vode - 60 kapi SINEKOLIN KAPI (dodatak prehrani za uklanjanje tegoba mokraćnih putova) - 1 žlica meda Staviti u flašu od 2l te držati u hladnjaku. Piti 4 jutra na tašte ( svako jutro pola litre, ostaviti par minuta kad se izvadi iz hladnjaka da se istemperira), pauza 2 dana, pa ponoviti terapiju još jednom. Liječenje završeno!!
2015 02 25
Ja sam prije par godina imala i uz antibiotik sam pila uvin caj i caj od brusnice i kroz tjedan dana proslo i vise se nije pojavilo :)
2015 02 25
ja muku mučim s tim 5 godina već.... ponekad se malo stiša, al čim zahladi opet isto... i tako svaka 2 mjeseca otprilike. Kupi si od natural wealth-a brusnicu u kapsulama i također možeš i suhu brusnicu jesti. Uz antibiotike. Nikako nemoj mješati to sa uvin-h čajem ili bilo čime lužnatim. Također citrusna voća nisu dobra za e. coli Pomagao mi je xorimax jedino od antibiotika, ali na njega sam alergična što sam shvatila nakon druge kure hahah apsurd. I puno puno vode, oko 3 litre dnevno barem da se isčistiš. Sretno :D
2015 02 25
Meni je nestala e.coli nakon uzimanja Citrofita, ekstrakta sjemenki grejpa. Ima ga za kupiti u trgovinama bio&bio, inače je Citrofit odličan za jačanje imuniteta. Uz to sam pila čaj od vrkute i općenito dosta tekućine.
2015 02 25
Ja sam se kao mala dugo borila s tim, tocnije par godina i uvijek se vracala. U pricipu brusnica je navodno dobra kad ne pijes tablete a zajedno navodno samo ponistavas ucinak.. (to si provjeri jos) pokusaj potrazit drugo misljenje al u principu dugo traje..
2015 02 25
Imala sam je i brzo je se rijesila....10 dana antibiotik,pila sam uvin caj,caj od persina(nije fin ali probaj),jela brusnice,te lipin caj,i hvala bogu vise mi se nije vratila..... [:jezik]
2015 02 25
majachui pokusaj si provjeravati s vremena na vrijeme bez obzira, to se zlo neprimjetno vraca
2015 02 25
uvin caj je lužina, brusnica je kiselina i to međusobno jednu drugo pobija. Limun također se u krvi pretvara u lužinu zato nije dobar za e coli, ali za druge upale mjehura je... Kod većine upale mjehura više pomaže lužina, dok je kod e coli drugačije i ona je jako tvrdokorna. Tko ju jednom dobije, teško će je se riješiti od prve...
2015 02 25
Ja ju imam od kad sam se rodila zbog oblika mjehura. Prestala sam ju liječiti. Jer nakon određenog vremena ona se opet pojavi i tako u krug. A trujem se antibioticima. Za tebe, kojoj je to prvi put, u principu ona jednostvano ode: najprije antibiotik tipa, ..Amoxil, Klavocin ili nešto drugo što doktor preporuči 500mg 10 dana Nakon toga se uzima deset dana terapija Nolicinom, i to je to. Biljni ljekovi su dobri uz terapiju, ali sami ju neće uništiti....
2015 02 25
Kolegica ju isto riješila brusnicom, btw liječnica je. Kapsule i to one iz DM-a. [:smijesi] NW inače nije baš kvalitetan, ne kažem da ove iz DM-a jesu, ali meni isto pomažu kod svih upala. [:smijesi]
2015 02 25
Prijateljica imala, pa riješila, pa prijetelj imao - dala mu ¨recept¨ od prije, i riješio!! [:zaljubljen] D-manoza, šećer koji se zalijepi za stjenke te se ona nema s čime hraniti i ode (s mokrenjem) Zelena magma - uz to za imunitet Nekih 500kn u ljekarni 100% učinkovito Dok se to pije NE JESTI SLATKO - ugljikohidrate, jer se ECOLI njima HRANI!!!
2015 02 25
hvala vam svima na odazivu i korisnim savjetima [:zaljubljen] nadam se da cu se rijesiti te bestije
2015 02 25
1 2