Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak paket - vraćanje

Pozdrav cure, zanima me što se dogodi ako se ne podigne paket na Tisku? Koliko dugo tamo stoji? S tim da je žena ostavila broj telefona. Hoće ju oni s Tiska zvati? Ja sam joj ostavila poruku da joj je paket stigao, ali ne bi joj se javljala na mobitel. Ne prijavljuje se već dva dana na Krpice, nadam se da će se sjetiti da očekuje paket. [:vrti]
2015 02 26
Kojih 7 dana stoji,nema potrebe da ti javljaš kad joj je na tisku,možda nema vremena.Ako očekuje paket valjda će ga I podignuti
2015 02 26
10 dana čeka paket (bar su mi tak rekli). Nitko te ne zove, ja sam došla na kiosk poslat neki drugi paket i ženska mi rekla da mi se jedan vratio. Pošalji joj sms kad već imaš broj.
2015 02 26
j pitala moju tetu na kiosku i rekla j da ona ostavlja paket 10 dana a nakon 9dana ak je osoba u njenoj mrezi onda nazove
2015 02 26
Glupo mi slati sms, ako stvarno nema vremena. Nadam se da će se prijaviti na Krpice i vidjeti poruku.
2015 02 26
Ma pričekaj ili joj pošalji poruku na krpe tipa vidim da ti je paket stigao,nemoj zaboraviti podignuti.Curka kojoj sam ja slala nije ga podizala 5 dana jer ni imala cajta,,no mi smo se čule preko krpica,,, [:smijesi]
2015 02 26