Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pilule vs vrkuta

Imam jedno pitanje za cure koje koriste kont. pilule. Naime pijem Yaz vec duze vrijeme,a posto imam pcos zeljela bih poceti piti caj od vrkute jer pomaze pri pcos,pri bolnim menstruacijama itd. Posto znam da se ne smije piti gospina trava jer ponistava ucinak tableta moje pitanje je jel to vrijedi i za vrkutu. Hvala! [:smijesi]
2015 02 28
Mislim da ne. Mene zanima smijem li je piti u trudnoći zbog grčenja..
2015 02 28
Ali svi seru po dianama, ja nikad nisam imala grčeve uz njih..
2015 02 28
citam na netu da pilule i vrkuta imaju suprotan ucinak, pa pretpostavljam da moze smanjiti ucinak pilula, a opet neznam koliko je dobro udarat na organizam s dvi strane, bolje nazovi ginekologa ili neku strucnu osobu da se nebi iznenadila [:jezik]
2015 02 28
gdje kupiti taj čaj i koja mu je cijena?
2015 02 28
Super je čaj od vrkute,ja sam ga dugo tražila i slučajno saznam da ima u BioBio,mislim oko 18 kn.
2015 02 28
Ima u biobio i prirodnim ljekarnama...ja sam svoj platila 13kn, 40g. U biobio je 100g 18 kn :) Baš sam ovaj mjesec vidjela divne učinke čaja, samo prvi dan me bolilo, manje nego inače. Pijem ga tek drugi mjesec, pa je još rano za najbolje rezultate, ali pomak se već vidim. Svakako preporučujem [:zaljubljen]
2015 02 28
kakav je okus njegov? i kak se pije? :)
2015 02 28
Meni je odličan okus. Vuče mi na koprivu i sijeno [:smije] Ali u pozitivnom smislu, ne znam kako da ti to objasnim. Ako ti je kopriva fina, mislim da će ti i vrkuta biti. Ja ga počnem piti 5,6 dana prije no što trebam dobiti, šalicu dnevno( čisto jer sam lijena piti 2 ili 3 [:hihot] ) i prva 2 dana menstruacije. Vidjela sam i da još jedna cura ovdje tako pije, iako na kutiji piše svaki dan 2-4 šalice, ali ono, ne da mi se baš toliko. I u ljekarni su rekli da je okej ovako par dana prije. Vidjet ću još kroz par mjeseci, ali s obzirom da je ovo prvi mjesec da sam ga prije pila( prošli mjesec sam ga kupila kad su mi bolovi već prošli) i već se vide pomaci, vjerujem da će kroz par mjeseci biti savršeno [:zaljubljen]
2015 02 28
Joj odmah si kupujem caj... Nadam se da djeluje.
2015 02 28
Meni treba pomoc jer imam zlo zvano endometrioza uskoro pocinjem sa novim pilulama lindynette nadam se bez migrena i slicno ko sa prvima dali mogu piti vrkutu i dalje ,kod endo mislim ima i previse estrogena u organizmu kako da ga smanjim jos dodatno ,bolovi od endo ne mogu opisat pocetkom ovulacije pocinje hod po trnju,u mjesecu imam mozda tjedan dana kad sam ok help
2015 02 28
A operirana prije niti mjesec dana,gin nezna sto bi sa mnom i predlaze mi radikalne mjere,nekad ni tramal ne takne bol
2015 02 28
ja isto imam problem s jajnicima pa ono tražim alternativu, pila sam 4 godine logest, prebacio me na lyndinette 20 i sad sam u pauzi i čekam da idem krv vaditi za druge pilule, s obzirom da mi je lice u komi, obrazi i to.. baš budem doktora pitala za ovaj čaj i te neke alternativne verzije :)
2015 02 28
AnitraMartinA jel mozes javiti kad saznas? Mene isto zanima.Ja pijem Yaz vec par mjeseci i pristici mi se javljaju eventualno ako trebam dobiti ili sam pod stresom.inace sam isto imala koma lice
2015 02 28
Nikad cula za vrkutu.jos nesto novo i ljekovito, [:smijesi] ovaj clanak sta sam procitala je odlican.hvala prirodi
2015 03 01