Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

pomoc! next direct

Zanima me, ako netko ima iskustva, kako kupiti artikl preko interneta s next direct stranice? Od kartica imam Diners te Visa electron, kad odaberem opciju placanja kupnja mi zavrsi. Na mail nisam dobila nikakvu potvrdu o kupnji... uglavno, nemam iskustva. Za artikle do 150kn slanje je 25kn, da li se jos nesto dkdatno placa kad roba stigne? Da li se placa carina? svaka pomoc je dobro dosla, hvala!
2015 03 01
...ja naručujem svaki mjesec i uvijek sve u redu...naručim veću svotu pa nema pt( mislim iznad 300kn, otprilike)... - da li ste se registrirala? -znate da karticu treba autorizirati? ..sa tokemom...
2015 03 01
Hvala sto ste se javili! Kartica mi je aktivna na pay palu. Ovo ostalo mi nist nije jasno, nikad nisam kupovalanpreko interneta. Ako budetr imali vremena molim vas da mi ukratko pojasnite, tnx Jos nesto, imsju mi zgodne modele, zanima me da li je roba kvalitetna i da li odgovara nadim velicinama
2015 03 01
Stvarčice su presavršene, pamuk perfektan...malo su im po meni nabrijane cijene i na stranicama nema nikada sniženja... imate tokem???? paypal tu ništa ne znači, barem ne meni...treba neka kartica poput vise za tekući ili mastercard ili neka druga i obavezan je tokem...upute su na hrvatskom, samo sve pratite...slično plačanju računa preko net bankarstva
2015 03 02
Evo, da završim temu. Naručila sam u par navrata. Robica je stvarno super, kvalitetna. Jedina šteta je što nikad nemaju popusta. Iznad 150kn pt besplatni. Za sada sam još naručivala s vertbaudet- oni imaju konstantno neke popuste ili akcije, no poštarina se uvijek plaća bez obzira na iznos (45kn).
2015 10 01
Da ne otvaram novu temu, znate li koliko im je vremena potrebno da obrade narudzbu i koliko traje dostava? Kupila sam par stvarcica, poslali su mail "order confirmed", no jos nisu poslali nikakv link za pracenje statusa.
2021 01 26