Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

epilator :)

ako napraviš pastu, prva ću ga kupiti i biti pokusni kunić za bezbolno depiliranje cijelog tijela [:hihot] [:sramezljiv]
2015 03 01
koliko novaca?
2015 03 01
*ću ju [:vrti]
2015 03 01
Ja imam Braunov koristila sam ga dva puta nakon drugog puta mi počele dlake urastati u kožu, dobila upalu tako da su mi doslovce čupali dlaku po dlaku sa pincetom, katastrofa, naravno da ga ne koristim [:smije] [:smije]
2015 03 01
ma sama si to možeš napraviti...bum probala kod sljedećeg čupanja, ak uspije pokus na bezbolnost , recept ide odmah u javnost [:smije]
2015 03 01
vidjeh da ima i recept sa orahovim ljuskama za potpuno uklanjanje dlačica po tijelu... e sad, treba i to isprobati ...pa da nemamo više brige [:hihot]
2015 03 01
kaže ebay od 100$ na dalje....
2015 03 01
Ja se depiliram preko 20g. Probala i druge opcije ali se uvijek vratim svojem braunčiću. Koża mi se vec navikla, skoro nista ne boli, depiliram cijele noge svakih 4 tjedana po zimi a ljeti naravno cesce. Rado bi bila kao od majke roďena ali si laser ne mogu priuštiti. Dlake su mi se vremenom prorijedile i, sve u svemu, zadovoljna sam i namjeravam nastaviti i dalje se druziti sa svojim malim frendom na struju [:kesi]
2015 03 01
E nezz, ona mi je to donjela iz Nl, jer tamo žive..i trebalo mi je pola godine da počnem koristiti, bilo me strah [:zaljubljen]
2015 03 01
Ugl, javim do ljeta kako ide, dal se isplati kupovati ili ne, ukolko se za 100usd može riješiti svega u godini dana, to nije skupo, ali vidjet ćemo još..sutra je opet tretman [:smije] što je najbolje, ne boli, za razliku od Brauna (mog bivšeg neprijatelja) s kojim bi se preznojavala sat vremena za iščupati noge i prepone [:boji] [:frustriran]
2015 03 01
Slazem se i sa tvrdnjom da je skupo, ali i da i nije tako skupo kad se gleda dugoročno...znam da sister pljune puno više u sezoni mahnitog skidanja dlaka kod kozmetičarke malo ,po malo...a ovak bi trebalo dati u komadu 100 baksa pa se puno čini...
2015 03 01
Nomad, da, po meni nije puno ukoliko stvarno djeluje, zamisli život bez toga [:sramezljiv] [:zaljubljen] dugoročno,. Ali sve u svemu pravim temu 01.06.2015. [:smije] s krajnjim rezultatom!! Iako piše i da se godinu nakon treba povremeno ponavljati jer se zna pojaviti još kaja dlačica, e, sad, bumo živi pa vidili [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 01
a ipl?
2015 03 01
Evo i mojeg iskustva nakon dvadeset godina epilatora [:jezik] njime sam doslovce sve skidala: noge, pazuhe, bikini skoro sve...nakon vekog vremena postanes imun na tu "bol", a i dlake ti se proorijede tako da vise ne osjetis to cupkanje. Zbog prakticnosti sam bikini i pazuhe skinula ipl-om, a noge su mi rekli da su mi dlake toliko rijetke i mekane da ne bi imalo smisla. Trenutno sam na petom (od devet) ipl tretmana i vec se vidi velika razlika [:zaljubljen] Uglavnom, epilator svakako preporucam! [:smijesi]
2015 03 01
ja sam ga kupila prije 2 godine, philipsov za 200 kn i mogu reci da sam zadovoljna... istina je da prvih nekoliko puta boli i cupa ali ja sam navikla i nemam problema sa urastanjem dlaka [:kesi] tako da mislim da se isplati [:smijesi]
2015 03 01