Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kasnjene menstruacije

Da odmah naglasim- trudna nisam :D Kasni mi 2 mjeseca , nisam trudna. Imala sam par sokova u ta dva mjeseca, djed mi je preminuo pred ocima, odselila se u drugi grad, krenula na faks, pa si racunam da je moguce i zbog toga. Opet, jako sam osjetljiva, imam astmu , bronhitis i stalno bolesna i smrkava, nedavno sam imala upalu bubrega, ali opet mi nije svejedno bas. Imao netko slicno iskustvo?
2015 03 02
prijatljica ima svakih 6mj [:smije]
2015 03 02
blago njoj :D mene vec ova dva zivciraju :D
2015 03 02
najvjerojatnije hormonalni poremećaj uslijed stresa, probaj malo meditacije izvan buke i pozitivne misli [:sramezljiv]
2015 03 02
Ja sam imala slično iskustvo, puno stresova u kratkom periodu kasnila mi je 3 mjeseca, isto nisam bila trudna, nego od tih svih situacija su mi se stvorile dvije ciste zbog kojih nisam dobivala mjesečnicu.... Ginekolozi će ti propisati razne pilule za izazivanje mjesečnice, ali meni se ništa ni s tim nije promijenilo dok nisam u svojoj glavi sve raščistila i počela sam piti neki biljni čaj od kojeg sma počela redovito dobivati tako da pokušaj kockice u životu posložiti, izbjegavaj stresne situacije, smiri se, i doći će sve na svoje mjesto, veliki dio svega je u čovjekovoj glavi i to se odrazi na organizam...
2015 03 02
ja imam 3 godišnje [:hihot]
2015 03 02
a da odes vaditi hormone?
2015 03 02
policisticni jajnici najvjv..
2015 03 02
Odgovor ginekologinje za sličan problem,kod osoba koje kasno dobiju prvu mjesecnicu,normalno je da prođe i 5 godina dok se ona ustabili...
2015 03 02
I ja sam imala sličan problem. Nakon godine dana stresa, doživljenog šoka, početka rada u velikoj firmi u drugom gradu, počela mi je štitnjača pojačano radit, a kao posljedica toga neredoviti ciklusi. Možda da provjeriš štitnjaču, pogotovo zbog svih stresova koje si doživila.
2015 03 05