Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu vjerovat?

Malo,malo,pa mi je artikl obrisan.nemam rijeci.jel ima jos takvi situacija? [:vrti] [:sokiran]
2015 03 03
jesu oglasi bili po krpičarskom ps-u? [:hihot]
2015 03 03
ja sam skužila da sam si sama kriva, jer sam stavljala slike s njuškala (to jesu moje slike i sve, ali su 'skinute s neta'). Bar mislim da je to bio razlog.
2015 03 03
Lepetiti,da,jesu
2015 03 03
a onda trk adminu u inboks sa pitanjem što se desilo
2015 03 03
thyssen , kakve veze ima što su s njuškala.. ak je tvoj profil i na njuškalu onda ne vjerujem da je to razlog...pa i ja imam sve slike na 5 različitih oglasnika... ak admin vidi oglas na ebayu, sve će mi obrisat [:smije] [:smije]
2015 03 03
Ni ja ne vjerujem, moji vlastiti artikli koje sam ja poslikala, ni priblizno nema tragova skidanja sa interneta! Ocigledno se ne obavlja posao koji bi trebao, vec se neduznim curama brisu artikli!
2015 03 03
@Nomad - ma ja sam zametnula originalne fotke, pa sam skidala svoje fotke s Njuškala i stavljala na Krpice jer mi je to bilo najbrže. Tako da je izvor fotke bio net. Bar sam ja zaključila da je to razlog - nekoliko takvih oglasa mi je obrisano:/
2015 03 03
Ja imam svoje fotke i nije mi nestala niti mi je brisana slika [:kesi]
2015 03 03
nema smisla da ti brišu ako su to svejedno tvoje slike... zna se na šta se misli pod slike s neta [:sokiran]
2015 03 04