Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Zdravstveno i mirovinsko osiguranje

Zna li netko koliki je rok za prijavu na zdravstveno i mirovinsko nakon prestanka radnog odnosa? Naime, na netu nailazim na rokove od 8 i 30 dana pa ne znam koji je trenutno "na snazi".. hvala unaprijed [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 03 05
Ja sam morala u roku 8 dana...
2015 03 05
nazoves i pitas
2015 03 05
E to me zanima..papiri od bivšeg poslodavca će mi stići poštom pa mi je za brigu hoće li na vrijeme sve poslati [:sramezljiv] Hvala ti [:smijesi]
2015 03 05
pokušala sam nazvati zdravstveno jutros, ali su naravno nedostupni [:tuzan] doduše, možda sam potrefila "kofi tajm"
2015 03 05
jedan call centar, s manje ljudi od prstiju na jednoj ruci, za sve pozive iz rh. nije da tebe cekaju da ih nazoves. [:smijesi]
2015 03 05
pa odes u najblizi hzzo i to rijesis odmah. i info dobijes i prijavu odradis. dok tu cekas odgovor. poslodavac odjavu mora odradit u 24h, mirovinsko ima 3 dana rok to zavest u evidencije. dakle otamo mozes izvuc citabu i odnijet na hzzo.
2015 03 05
ninica, vidim da si iz Osijeka oli okolice. Tamo se sve riješi u jednoj zgradi - kat niže i više. [:zaljubljen]
2015 03 05
Ma još uvijek mi nisu istekla 24h [:smije]
2015 03 05
hvala ti Koviljka [:zaljubljen] Onda idem čim mi vrati papire..
2015 03 05
Socijalno ti je tamo u parku kod Doma zdravlja, kod Tvrđe. Socijalistička zgrada, nemreš promašiti. Mislim da su nekad davno imali doslovno šalter reko puta šaltera. [:smije] :stara baba:
2015 03 05
uuuu pa to je divno [:smije] barem se neću nahodati [:smije]
2015 03 05
ninice, za poslodavca je obveza prijavit/odjavit radnika u 24h. dakle ne za radnika. za poslodavca. prema mirovinskome. za mirovinsko je rok 3 dana max da bude vidljivo u sustavu. kuis. dakle k njimapo citabu di se vidi fino prestanak radnog odnosa na taj datum i s tom citabom zdravstvenjacima (u istoj su zgradi, hodnik ih dijeli) i rijesis. napomeni da poslodavac oteze s dostavom dokumentacije o prestanku rad.odnosa, pa da ti ne zadocnis jer poslodavac zaj*.
2015 03 05
cipelitze, hvala ti [:zaljubljen]
2015 03 05
samo ti sretno obavi kaj trebas i svi hepi [:sramezljiv]
2015 03 06