Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

PLATINASTA KOSA

cure moje zanima me ima li neka iskustva u prelasku iz neke smede ili tamnije boje u bas platinastu. naime tamno crvena sam i zeljela bi se obojati u platinastu ko kardashianka sada,ta boja mi je predivna,ali naime prije par mjeseci sam se probala prebaciti iz smede u plavu, posla sam u l'orealov salon gdje me je lik blajho par puta i bojo par puta, sjedila sam tamo 7 sati i nije uspio, bila sam svijetlo narancasta. sad bi voljela u jednom danu se uspiti obojati ako je to ikako mopguce i to da izbjegnem onu ruznu zutu boju koja nazalost se puno puta uhvati pri pokusaju u platinasto. ima li neka iskustva,koji proizvodi itd
2015 03 05
Crvena kosa ti je prirodna ili obojana?
2015 03 05
prirodna mi je smeda, bojam se, ali svaki put kad krenem u tamnije ili svijetlije smede ostaje mi crveni odsjaj,kao da imam taj pigment
2015 03 05
teško ćeš od jednog bojanja uspijeti baš platinastu potrefiti,,ja sam bila jako dugo crvena I sad sam 2 godine plava(ali platinastu nikako pogoditi) jednostavno mi je takova kosa žuti pramenovi I gotovo,stavljam sivi preljev,perem kosu sa silver šamponom pa nije jako žuta,,no to ti sve ovisi o tvojoj kosi,
2015 03 05
Neces to uspjeti tako jednostavno! Stvarno,trebat ce ti dosta vremena! Izgorit ces kosu,a to sto zelis neces postici! Uvjerila sam se na vlastitoj glavi,stvarno treba vremena!
2015 03 05
Sto je taj frizer rekao? Mislim valjda ti je objasnio zasto ti je kosa tako reagirala i valjda je vidio sto se moze napraviti dalje.
2015 03 05
Nema šanse. Ja sam smeđa s crvenim odsjajem i nasvjetlije što možeš ići je boja meda. I to tamnija. Ili hidro i spržiti cijelu kosu, a to ti ne treba [:zaljubljen]
2015 03 05
slazem se,jako teško.ako u salonu nisu uspjeli!?
2015 03 05
pa bez blajhanja nema šanse dobiti platinastu ,,,to teško mogu I prirodne plavuše
2015 03 05
inače jedna cura koja je prirodno smeđa,a blajhala se I farbala u platinastu kaže kako je najbolje koristiti 6%hidrogen+blajh I držati na glavi min.2 sata,,pa onda preljev.
2015 03 05
[:hihot] [:hihot] [:hihot] Platinasta plavusa nekad i osoba sa svim bojama na svojoj kosi ti toplo preporucuje da ne pokusavas drzati 2 sata blajh na kosi. Sorry,ali to je apsurd. [:hihot] [:smije]
2015 03 05
tenicaaa meni isto nije normalno,,I mene nagovara na isto(isto je frizerka,sam ne moja),,jedva izdržim ovih 45 minuta kaj ga držim,a 2 sata,,reko sam ti drži I 2 dana ne hvala,,,a imala sam sve boje(osim platinaste)sad sam konkretno plava sa ljubičastim pramenovima
2015 03 05
platinasta jesam, no nemam iskustva iz prelaska u plavu iz crvene.. :/ izblajhat, skinut boju ok, ali teže da ćeš odmah dobiti savršenu boju nego neko vrijeme bi bila kako si rekla narančasta.. no postepeno se može! [:smijesi] p.s. ja bi iz platinaste u nešto prirodniju plavu... ako tko ima kakav savjet ili farbu za preporučiti bila bi zahvalna! i da se može u kućnoj radinosti! [:hihot] stavljala sam garnieer oliu 9 i neku syoss 9, nešto nešto no primilo mi je samo na izrastu, dužina ista [:vrti]
2015 03 05
Najbolje je postepeno posvjetljivati kosu. Bila sam crvena godinama, zatim neko vrijeme bakrena, pa svijetlija bakrena, boja meda i na kraju došla do plave. Dva puta sam koristila boju s blajhom, ali u razmaku od par mjeseci.
2015 03 05
Sve je moguce :-) moj muz ode na kavu ja smeda..dode za koji sat ja plava :-D
2015 03 05