Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što uraditi kad?

Uf, kaj bi joj ja sve rekla [:ljut]
2015 03 06
slažem se sa svima, razgovor! ali kladim se da će reći da joj je prvi put...da izbjegne veću sramotu :D
2015 03 06
ajmeee [:sokiran] počni zaključavati te prostorije,inače ćete opet ostati u 7,mj bez vina :/ a možda i prije
2015 03 06
Elena s nikim nisam posvađana, a taj razgovor, ne znam kako može dobro završiti, ali ni šutnja nema smisla..još veća istina.. Ah, a daj nisam bila oslonac pri rastavi, i posudila što god joj je trebalo, pa mogla je i ovo pitati [:vrti] [:place]
2015 03 06
Dunja [:smije] [:smije] a mi baš ovu zimu komentirali nonu da puno pije [:zaljubljen] Sd zaključavamo, najviše ja, drugi su uvijek i bili opušteniji od mene, samo ja zaljučavam automobil i vadim ključeve, pa mi se još i rugaju, kad ga idu preparkirati urlaju da kog vraga zaključavam [:boji]
2015 03 06
ako ćeš šutiti to ti je najgore po meni jer ako drugi put pokuša vidjet će da je zaključano i da znaš sve, dakle bolje odmah u startu reći sve kako je.
2015 03 06
Elena, nakon što zna da sam ju vidjela, i sad je par dana uopće ne vidim van kuće (mislim da ju je sram, ako ima srama), misliš da bi pokušala ponovno? [:sramezljiv]
2015 03 06
E da kod mene u kvartu ostaviš ključeve u autu i otključana vrata od kuće,mislim da bi našla samo temelje [:hihot]
2015 03 06
blondy, joooj ja bi tamo loše prošla.. Tu ljudi ostavljaju sve ¨na izvolte¨, dobro, skoro sve [:smije]
2015 03 06
kad joj taj sram prođe, pokušat će opet vjerovatno. samo ključ u bravu stavi [:jezik]
2015 03 06
blondy [:smije] [:smije]
2015 03 06
Dunja, ja moram malo realnije početi gledati na situacije i ljude, dva dana sam joj pokušala naći opravdanje, ali... Heh, sad je ključ u bravi, a ona u kući [:smije]
2015 03 06
selo je selo i potpuno razumljivo da ostavljaš sve otključano i tko bi uopće mislio o tome da ti prva susjeda s kojom si još i dobra ćapa vino svako malo. ne znam jel bi ili nebi pokušala opet, ne kužim uopće šta je mislila, da je nikad nećeš skužit? strašno kakvih ljudi ima.
2015 03 06
Ozbiljno vam kažem [:smije] Kvart je Kozari Bok, od milja zvan K-Bronx [:hihot]
2015 03 06
Draga pozovi ju na kavu...i lijepo reci susjeda ne znam kako bi zapocela tu temu ali vidjela sam vas kad ste izlazili van...pa dobre smo si mogli ste me pitati i dala bi vam... Jer i ja nisam iz prevelikog mjesta i 100x je gore nego u vecem...svi sve znamo i vjerujemo svakone posto smo si svi "dobro" ali istina je kao sto i sama vidis drugacija Rijesi to na lijep nacin jer ko jednom vidi da ide nastavit ce... [:poljubac]
2015 03 06