Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što uraditi kad?

kod mene, susjedi s kojima smo u ne tako dobrim odnosima (neznam ni sama zašto je to tako, nikome ne radim štetu, uvijek sam prema svim ljudima vedra, nasmijana, maksimalno ljubazna i te susjede znam ponekad pozdraviti kada ih vidim, a oni me tupo gledaju) Naime, bez pitanja su ušli u naše dvorište. Nemam ja ništa protiv, ali kada sam ih vidjela kako onako smijući se beru šljive u našem dvorištu (muž i njegova trudna žena) nisam mogla doći sebi. [:ljut] Da, i imali su pune 2 velike vreće šljiva. [:vrti] Poludila sam!!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 03 06
Strumf007 ajmeeee! a ja sam mislila da je ova moja najgora susjeda na svijetu! [:frustriran] neki stvarno nemaju stida i srama [:boji] [:boji] čekaj, što su napravili kada si ih vidjela?
2015 03 06
ma nemaju srama,,jedni kod mene već godinama kradu I svi znaju kad nekaj prifali u vrtu da je do njih,frendičina mama ostavila par paradajza da dozore "za sjeme" ovi ukrali,,drugi dan stavila u vrt punu košaru paradajza I paprika ,,I napisala ŽDERITE,,sad ,,,ograda dijeli vrt,,sad su stavili još mrežu 2 metra visoku, [:vrti] [:vrti]
2015 03 06
Ma iskreno da velim, ne bih htjela da netko ima takve susjede, skoro pa ni najgorem neprijatelju [:vrti] [:place] Još su se čudili kad su mene vidli! A, ne ja ne živim tu i ne vidim ih, moš mislit [:vrti] Mislim sramota, pfuuj! Nisam takva, ali opsovala sam im sve od reda od tolike frustracije [:frustriran] [:ljut] Imali smo i slučaj da je druga susjeda - starica (trenutačno ima probleme sa zdravljem, a i kada ih nije imala isto je bacala) bacala nam je grančice breze na krov [:vrti] [:ljut]
2015 03 06
katastrofa [:tuzan] [:tuzan] ljudi su postali grozni.. pravo je čudo sresti nekog normalnog [:sokiran] [:tuzan]
2015 03 06
Da, i neki dan sam ih vidjela u šetnji (ove šta su krali šljive). Nadam se da im dijete neće biti takvo jer to bi bilo stvarno žalosno [:tuzan]
2015 03 06
moja prijeti da će mi sjekirom izmasakrirati boriće u dvorištu jer kroz prozor vidi kako se njišu na vjetru..hahaha..pa ono, zidaj prozor, bor je u mom dvorištu [:smije] [:smije] užas, užas..
2015 03 06
hahah, kakvi sve ljudi postoje. Ludnica! [:smije]
2015 03 06
da ne spominjem kako joj se ne plaća odvoz otpada pa kradom utrpava svoje vreće sa smećem u našu kantu.. a ne pričamo godinama.. inače, babac ima preko 80.. ali i dalje je vitalna i sposobna ugnjetavati sve oko sebe [:smije] prije me nervirala, sada se valjam od smijeha kad nešto takvo napravi.. koma.. [:hihot] [:hihot]
2015 03 06
prijavis ju za neplacanje odvoza smeca. po kucanstvu je obvezno. amen. a svoju kantu drzis dovoljno daleko od nje.
2015 03 06
kantu držim u dvorištu, samo ju na dan odvoza odvezem pred kuću..naravno, ne mogu čamiti kraj kante i čekati super baku [:hihot] ali kad sam ju prvi put slučajno vidjela kroz prozor izašla sam van i njezinu vreću joj prebacila natrag u dvorište..znam-zla sam, ali jednostavno-prekipjelo mi [:smije] [:smije]
2015 03 06
apsolutno. bez grama srama. i to fino istovarit iz vrece u dvoriste. [:smije]
2015 03 06
Ja bi svoju kantu držala vani sa lokotom bar za vrijeme da ju uloviš i poslikaš... [:smije]
2015 03 06
Užas, za ne povjerovati [:vrti]
2015 03 06
hahahah, imate vi dobre ideje [:smije] [:hihot] još ću ih i primijeniti [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 06
1 2 3 4