Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Vježbanje!

Dali je tko probao Insanity,T25 ili nekakav drugi program vježbanja? Kada ste vježbali,kako ste promijenili prehranu,koliko ste smršavili...? [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 08
Ja sam vjezbala insanity, ali samo tjedan dana jer sam iscasila zglob, osjecala sam se super , ali nisam mijenjala prehranu jer sam vjezbala iskljucivo radi kondicije i ucvrscivanja :) Inace, po meni je to super. skinila sam sva videa i radila po tome :) Preporucam ssve u svemu [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 08
ja sam vježbala T25 [:zaljubljen] preporukaa!
2015 03 08
Valjda je tako loš za zglobove,ja sam samo 2 tjedna,ali nisam niš nešto previše primjetila.Lako odustajem [:place] [:place] Meni nisu otišli zglobovi,ali se nisam mogla pomaknut od bolova,jer sam ko zakržljala [:hihot] [:hihot]
2015 03 08
Andrijana jesi cijeli program odradila ili? I dali su se vidile ikakve promjene?
2015 03 08
samo alpha :) vježbala sam ju nekih mjesec i pol ugl. nisam vježbala da bih smršavila, nego isto da dobim na kondiciji i učvrstim tijelo..i fakat, vide se rezultati :)
2015 03 08
Evo stavila sam da se downloada T25, mogla bi probati Hvala ;)
2015 03 08
Bome cu i ja sa T25 probati.
2015 03 08
samo daj :) sretno :D
2015 03 08
Hvala [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 08
insanity sam radila i opet radim. da ti se vide rezultati,moraš i prehranu korigirati. ja sam imala savršene rezultate i dugotrajne. sad se opet pripremam za ljeto [:zaljubljen]
2015 03 08
možeš mi reć prehranu otprilike?
2015 03 08
Insanity radila. Mršavljenje mi nije bio cilj, čak sam i dobila na početku 2kg, ali rezultati su bili vidljivi. Prestala zbog koljena, ali sad ih jačam pa se mislim vratiti na to. [:smijesi]
2015 03 08
Vjezbala T25, odradila alpha i beta fazu i rezultati su bas vidljivi, prehranu nisam mijenjala nista, nisam isla na skidanje kilograma nego da oblikujem tijelo, kilogrami su ostali na istoj brojci ali centimetri su se dosta istopili, preporucujem svakako [:smije]
2015 03 08
ja imam iskustva sa vježnaje uz mobilne aplikacije i bavim se nutricionizmom pa ako nekog zanima nšto slobodno se javi u inbox:) moguće mršavljenje u 1 mjesec + povećanje mišića možete učvrstit povećat grudi, povećat guzicu, dobit sexy noge, ojačat ruke, izravnat kralježnicu, ako želie mogu vam pomoći napraviti program hrane i vježbanja za rezultate u čak 1 tjedan, javite se u inbox:)
2015 03 08
1 2