Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Iskustva sa mikrovalnom??

Caoo [:smijesi] Odmah bi na pocetku napomenila da sam u situaciji da pecnicu nemogu koristit tako da zaobidemo komentare o losem utjecaju, zdravlju itd. Znaci zanimaju me iskustva sa mikrovalnom tocnije kako u njoj nesto ispec kuhat itd da mi ne koristi samo za zagrijavanje s obzirom da je koštala 500kn. U prirucniku je dosta nerazumljivo objasnjeno tj imaju samo minute i temperatura a ja bi ako neko moze da mi kaze malo vise. [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 08
Meni mirkovalna sluzi samo za kokice ili podgrijat nesto na brzinu,ali mozes i pec , imas onaj gumb na kojem pise grill ( tebi mozda ima nesto drugo) , neznam koja ti je model mikrovalne , proguglaj malo pa vidi ,ali uz pravo posuđe mozes pec
2015 03 08
500kn danas za mikrovalnu i nije tako puno... najbolje da se raspitaš gdje je kupljena ili po guglu malo. Moja ima sve lijepo napisano.
2015 03 08
Evo jedna cura mi je poslala savjet za kuhanje krompira : Krompir u komadu sa korom! bocnuti nekoliko puta te stavit u posudu sa poklopcem kuhanje 7-8 min maloprije sam probala odlicno stvarno djeluje
2015 03 08
Ja stavim mikrovalnu na najjače, razbijem jaja u posudu koja smije u mikrovalnu, i voila - za 2 minute kajgana. To je kad nemam vremena, jer ipak je ukusnije u tavici, ali eto, opcija je...možeš tako i na oko, ali je teško tempirati da ostane žutanjak mekan, a bjelanjak da se ispeče, pa...a kaj s eove kahgane tiče, možeš prije staviti papriku ili luk sa maaaaaaaaaaaaaaaalo vode da se kao "propirja", pa na to jaja na dvije minute... Mislim, ja stalno pišem dvije minute, jer je tak na mojoj, ne znam koje je tvoja snage, pa...
2015 03 08