Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najbolji i najgori doživljaj s krpica..

Bok cure!! Kao prvo sretan nam dan žena [:zaljubljen] Zanimalo me koje su vam najgore suradnje ili doživljaji s krpica, kad ste se zbog nekoga osjećali baš onako pokislo i jadno [:smijesi] Isto tako zanima me i vaša najbolja suradnja ili doživljaj, netko tko je izvukao osmijeh na vaše lice s par riječi ili dobrom krpicom [:jezik]
2015 03 08
Sretan dan žena svima tu i diljem svijeta, iskustvo ima svašta, ali pravda i pravednost, lijepijh i ugodni trenutaka ima , bilo je i bit će. Za sve žene tisuće ruža! [:poljubac]
2015 03 08
Ja imam krasnih iskustava, evo baš nedavno mi je jedna korisnica prodala novu novcatu torbu s etiketom i to kakvu sam baš tražila ( što sam skužila kad je stigla) i još je natrpala poklonima...Stvarno predivno od nje.. Druga je u zamjenu išla oprati artikal prije slanja i puklo po šavu te ga odnijela popravit o svom trošku, divno od nje, ja sam rekla da ako zna ušit da može, al ak ne zna ( ja definitivno ne znam) nema veze nek pošalje tako, i ona popravila u krojačice.. A onda opet jedna biserka mi prodala jaknu i još joj na profilu piše da ako piše da je artikal novi onda to i jest ( kao nema je se šta doatno pitat) kad ono došla jakna ja šok...nošena, pred pucanje od stajanja i sl..užas i onda opet nedavno kao nema oštećenja, bla, bla..dođe oštećena naravno....užas, i još se uopće ne javlja
2015 03 08
Hahahaha najbolje su mi te " kad piše novo, onda to i doslovno je ".. Jos se i ljute kad pitas...
2015 03 08
..nisam dugo ovdje..nekih dva mjeseca.. svaki dan nešto novo...uglavnom lijepih i ugodnih razgovora... [:smijesi] [:poljubac] ..
2015 03 08
Najgore iskustvo to sto sam tuka isla na povjerenje poslati sat prije vidljive uplate, cura nikad nije uplatila [:place] [:vrti] Ne ponovilo se [:frustriran] [:tuzan] A lipih iskustava imam puno! Kad mi stigne stvar koju dugo trazim i jos u odlicnom stanju ili kad prodam i kad su mi kupilice zadovoljne onda mi je osmjeh naravno ogroman [:smije] [:kesi] [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 08
Najljepša mi bila jedna primopredaja u Zagrebu na Britancu. Postoje ljudi koji te u 10 minuta mogu napuniti energijom za cijeli dan i staviti osmijeh na lice,to se desilo taj dan... Druga strana su oni puni žuči i cinični. Oni koji ruše, bez da išta grade, a misle da su superiorniji od većine, e to mi je najgori dio Krpica. [:smijesi]
2015 03 08
sva sreća pa nisam imala nekih neugodnih iskustava, uglavnom sve super :)) No najbolje mi je bilo kad san našla bluzu koju sam jako dugo tražila, eto to mi je bilo najbolje iskustvo jer san bila sretna ka malo dite [:kesi] [:kesi]
2015 03 08
Tu sam od kolovoza prosle godine i nisam imala neugodnih iskustava jos. Pamtim samo lijepa i ugodna iskustva. U zadnje vrijeme vise kupujem nego prodajem i sve sto sam kupila u odlicnom je stanju. Jako sam zadovoljna ponudom i skoro pa vise uopce ne idem po trgovinama, sve nadjem tu. [:kesi]
2015 03 08
Moje sve suradnje su dosad bile dobre i korektne, tako da što se toga tiče, stvarno nemam nikakvih loših iskustava. Ono što me ljuti je ne odgovaranje na upite, znači ne znam ni sama koliko sam ih već poslala ovaj tjedan, ali od velike većine nikakvog odgovora [:vrti] e to jednostavno ne kužim, znači nudim uplatu odmah, ne kompliciram, jedino što tražim mjere, što mi je sasvim normalno i logično, ali eto, nekima očito novčići ne trebaju [:sokiran]
2015 03 08
Moje loše iskustvi: Na oglas "balerinke 40br" ja ju pitam još jednom jel 40br. Potvrdi. Zamolim ju da mi izmjeri gazište. 25cm. Sve štima. Dođu mi balerinke koje na džonu imaju utisnut 41br koji se očito vidi. 2 cm prevelike. Kada sam ju pitala zašto je lagala rekla je: pa ja nosim 40br i odgovaraju mi. Kada sam ju pitala otkuda joj 25cm kada sam ja izmjerila 27cm ona mi odgovara da je prepisala s etikete na starkama. Nisam znala bi li vrištala ili se smijala [:znoji] A dobro iskustvo? Ima ih puuuno. Trenutno mi je jedna divna i strpljiva cura ispunila želju i kupila čizmice koje već dugo gledam i slinim nad njima [:zaljubljen]
2015 03 08
Meni su svi dosad bili super, osim jedne male kaj je dvaput dogovorila primopredaju, a nijednom se nije pojavila, nit javila ikad više. Vidim ju tu i dalje, pa nek ju veseli. Ovo ostalo pod pokušaje čudnovatih zamjena i pametnih prijedloga od strane nekih neukih korisnica uvijek me nasmijalo, al ne i učinilo pokislom [:kesi]
2015 03 08
Ja imam stvarno prekrasna iskustva s primopredajama, evu u zadnjih mjesec dana najmanje 6 primopredaja, jedna gospođa ugodnija od druge, napričale se mi kao da se znamo sto godina, a tako vedre i drage žene da te napune energijom, isto tako imam i loša iskustva da sam dobila tuniku koja je tako smrdila po znoju da je to prestrašno [:smije]
2015 03 08
Hvala Bogu pa su mi dosadašnje suradnje bile sasvim korektne i zadovoljavajuće [:smijesi] Ona koju bih izdvojila jest nedavna suradnja s prekrasnom ženicom koja mi je doslovno poklonila pola svog krpičarskog ormara, i to sve nove stvari. Poklonih i ja njoj nešto, ali nemjerljivo s njezinim paketom, zaista. Baš me usrećila i na taj način sam stekla novo prijateljstvo [:zaljubljen] Sretan Vam dan žena [:poljubac]
2015 03 08
Evo ja upravo čekam jednu od naših novih korisnica koja se jučer javila, uzela podatke ali se nije mogla odlučiti hoće li samo jednu stvar ili dvije, pa da ćemo se kao danas dogovoriti, na liniji je već satima, prije sat vremena sam joj uputila mail pitajući je da li se odlučila do sada ništa, nikakvog odgovora, valjda ni ne kuži da je vidim da je na liniji, a blago meni [:kesi]
2015 03 08
1 2