Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najbolji i najgori doživljaj s krpica..

Divno iskustvo: tu na forumu sam pitala cure za jedan kozmeticki proizvod koji jako dugo kupujem a vise nisam mogla naci za kupiti. -> u inbox mi se javila divnaaa zena da mi moze sa posla poslati neke zalihe koje imaju I TO POTPUNO BESPLATNO. Nije prihvatila novce ni za postarino a stigao mi je paket a u njemu duplo vise od onog sto sam ocekivala. Jedan cijeli novi proizvod + 2 velika testera i 30tak malih, ako pricamo o kolicini radi se o vrijednosti preko 300 kn! A nije zeljela nista zauzvrat. [:sramezljiv] Lose: Zamjena haljina, ja poslala a ona ne. 3 puta sam brisala negativnu jer me molila da je bolesna ovo ono, i 3 puta lagala da je poslano. Odvratno, nije meni zbog hajine nego sto 3 puta od mene napravila BUDALETINU. Sazalim se i oprostim a samo se zajebava samnom
2015 03 08
Sve su mi suradnje bile jako divne, osim jedne.. Od jedne cure sam kupila 'novi, samo isproban kupaći' koji mi je došao izapran, na nekim mjestima je imao mrlje, kao da je star godinu dana, trebao mi je za more, i imala je 8 dana da mi pošalje. Rekla je da ga je poslala 3 dana nakon što sam uplatila novce, da bi na kraju na pošiljci pisalo da ga je poslala taj dan kada sam otišla na more, znači nakon 8 dana ga je poslala. Cijelo vrijeme mi je lagala, administratorica je ignorirala moje poruke, a da sam ja njoj ostavila negativnu, ostavila bi i ona meni. [:ljut]
2015 03 08
Puuuno lijepih iskustava, pa recimo da su takva sva bila. Prekrasne suradnje sa prekrasnim curama. Stvarno sve pohvale.Svim ženama želim sretan 8. Mart !!!
2015 03 08
Uglavnom i većinom,lijepa i poštena iskustva.U ona ne lijepa spada dobivanje ,pod novo,rasparano i ofucano,pod super stanje dođe nešto što mogu nositi samo po doma i sl.Ali ne može mi ni to pokvariti ukupan dojam.Pridružujem se lijepim željama ,svim ženama,za 08.03.Ne smijemo nikad zaboraviti koliko su se neke žene borile i to ,ne u tako davnoj prošlosti,da bi mi imale prava koja danas imamo. [:zaljubljen]
2015 03 09
evo ja sam prodala gospodi sitnicu, i upakirala pokloncic jer je bila strpljva i puna razumijevanja, a ona meni uplatila dvostruki iznos i poslala poklon..... saslusala me, razgovarala sa mnom o mojim problemima.... ma andeo na zemlji......
2015 03 09
Ja također imam puno vise dobrih nego losih iskustava i neka samo tako i ostane [:hihot] Kao najneugodnije izdvojila bi nesto sto me vise nasmijalo..ali i razocaralo.. Nakon zamjene s jednom krpicarkom, isti taj moj artikl stavlja u prodaju sa nekim turbo Opisom..maltene da je dizajnerska haljina [:place] ne kuzim kako ljudi nemaju srama pogotovo Sto zna da cu ja to vidjeti [:vrti]
2015 03 09
1 2