Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta mislite

Vec par dana saljem jednoj krpicarki upit za hlace. Prilicno mi je hitno pa bi htjela uplatiti slijedeci tj. Ozbiljan sam kupac, a ona se na profil prijavljuje al na upite ne odgovara. Ne znam sta bi mislila pa molim vase misljenje. Unaprijed hvala na savjetima
2015 03 08
Traži dalje, očito je prodavačica neozbiljna [:smijesi]
2015 03 08
Ja od takvih odustanem, vjerujem da nisu unikatne hlače da nigdje dalje ne možeš naći barem slične. Takve očito ne žele prodati, ne vidim zašto bi ju molila. :)
2015 03 08
..neodgovorno i nekulturno... [:vrti] [:vrti]
2015 03 08
Ne obaziri se i trazi dalje.
2015 03 08
Ima hlaca na krpicama kolko hoces! Odustani,mozda nades puno ljepse! [:smijesi]
2015 03 08
Neodgovorno, potraži dalje očito joj nije do suradnje s tobom. Ili je mislila nosit ih još koji dan. [:smije] Kažem to jer sam se ja javila jednoj za kupnju cipela za koje pišu da su nove. Dobijem povratan odgovor moram se čuti s prijateljicom ona ih je nosila za vikend [:sokiran] [:sokiran]
2015 03 08
Imala više takvih slučajeva, frustrabilno jako....odustani, ja sam prvo bila fina, al sad ne želim ni kupiti od takvih..
2015 03 08
Kad bi ti se javila, tko zna koliko bi čekala na te hlače. Ja bih strepila dok mi ne bi došle.
2015 03 08
slazem se sa nemis, ako joj toliko treba da sjedne za komp i odgovori sta mislis koliko ce joj trebati da ih spakuje i posalje. ipak to zahtjeva vise posla. [:smije]
2015 03 09
Hlače sigurno ne prodaje... [:kesi]
2015 03 09
Mah,da ih želi prodati ona bi tebe "naganjala" da ti ih proda,a ne ti nju da moliš da joj uplatiš novce..Jbt kolko budala naovim krpama za popizdit [:frustriran]
2015 03 09
Hvala na komentarima. Odustala od hlaca i kupila sandale [:kesi]
2015 03 10
Hehehehhe m [:smije] a Martina,bolje sandale nego hlače,dolazi ljetoooo [:smije] [:smije] [:zaljubljen]
2015 03 13