Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Hair skin nails - it works

Boj curke, zanima me da li je neka od vas čula za tablete Hair skin nails marke It works. Slučajno sam naletila na neke fotke na Instagramu i navodno čuda rade na kosi i koži. [:zaljubljen] Mozete se i same uvjeriti kad pretrazite na instagramu #hairskinnails. Prodaju se u Americi al vjerojatno bi se mogle naruciti i kod nas. Zanima me jel itko cuo za te tablete ili ih mozda pije. Po slikama sam odusevljena rezultatima al mi se cini da bi to trebala biti neka teza kemija.. Sto vi mislite? [:kesi]
2015 03 09
[slika:08f66b91-62d1-4dff-8169-73dcde028dbd] [slika:41d80fd6-05ba-40e5-8cb4-4e762c343b5a]
2015 03 09
Za dva tjedna da kosa ovoliko naraste?! To ne da je neka kemija, nego je cijela nuklearka u tome. [:sokiran] [:sokiran] [:ljut] [:hihot] [:hihot]
2015 03 09
Slažem se sa Gerber. Ja osobno ne bih kupovala tako nešto opet svatko zna svoje. Koristila sam Dietpharm Nutrival Triaktiv kapsule. Nisam baš primjetila neki pomak samo odvratan osječaj i smrad tableta. Ako baš želiš isključivo da ti kosa brže naraste kupi u ljekarni ricinusovo ulje i da vidiš. Svakodnevnom upotrebom dobit ćeš vidljive rezultate a usto možeš si malo i trepavice povećati. Ima svakakvih metoda ali tablete nebi trebale biti prvi izbor.
2015 03 09
Probaj Solgar
2015 03 09
Ja pijem Solgarove skin nails and hair formula i jaaako sam zadovoljna [:zaljubljen]
2015 03 09
Hm,često čitam po forumima da cure dobiju po licu dlačice od raznih b vitamina. Kakve bi tek narasle od ovog
2015 03 09