Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dječja kolica, koja?

Bok mame, koja sportska kolica preporučate, a da su cijenom i kvalitetom prihvatljiva? Gledam Peg perego i Britax... nema baš neka ponuda, većinom su sve 3u1, a polovna ne znam jel bi uzela... sad imam jedna (dobili od susjede kad nam se mali rodio, 3u1, ) sportski dio mi se ne sviđa, nema krović, samo suncobran, kotači jako jako istrošeni i nisu više za voziti, ugl. dosta stariji model... tnx [:smijesi]
2015 03 09
mi imamo prodajemo odlična kolica malo upotrebljavana... ako te zanima pošaljemo slike... [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 09
velika il mala? moji favoriti su velika: bbc high trek, s njima sam bila super zadovoljna jer smo puno pjesacili mala: maxi cosy city, i bbc lolla
2015 03 09
Mi smo imali maxi cosi,toplo preporucam,mala su,lagano se voze,nakon dvoje djece jos uvijek u odlicnom stanju,a cijena i vise nego prihvatljiva :).
2015 03 09
eh da mi se vratiti prije 5g nikada ne bi uzela nova i pljunula 5000kn [:hihot] [:hihot] a maleni se nije želio dugo voziti u njima [:place] [:place] a ja fino najskuplja pa da se mačka može pokazati po gradu [:place] [:place] [:sramezljiv] ...ja sam investirala u 3u1 Peg Perego
2015 03 09
stokke xplory su nama bila prvi izbor, meni zbog težine suprugu zbog dizajna. Gledaj samo da nemaju one jako male kotače da ti služe na svim terenima i da tebi nisu teška, ni kostur ni elementi jer ćeš uglavnom ti baratat s njima
2015 03 09
i ja kazem stokke neces fulat!!
2015 03 09
Abc design -cobra, definitivno preporučam, prezadovoljna sam njima, posebno kada sa malim moram po stepenicama ili lošem terenu.
2015 03 09
Ja imala Peg perego ona sa sportskim kotačima. Odlična... Vozili po travi, kamenju, asfaltu, ma super stvar. Ali nismo uzimali 3u1 jer smo jaje nosiljku već imali, tako da smo uzeli ona koja imaju nulti položaj itd...itd... I nisam se pokajala. Da kupujem opet bih isto... Kupljena u Pegperego Outletu u Zagrebu, u RH bila uvezena samo 3 komada tog modela i jedna smo ugrabili mi. Cijena bila super, nekih 50-60% jeftinije jer su bila prošlogodišnja kolekcija
2015 03 09
Graco i po cijeni i kvaliteti . [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 09
abc design 3 tec, mi imali i bila su nam savršena od dizajna do funkcionalnosti [:smijesi]
2015 03 09