Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Shopping Ljubljana ili Zagreb?

Da li se uopce isplati otici u BTC centar shoppingirati?,vjerujem da je izbor veci ali interesiraju me cijene. ZAGREB VS LJUBLJANA?
2015 03 09
BTC najbolji! Cijene high street brendova su kao kod nas (Zara, HM i slično), ali najviše se isplati zbog Hale 12 i Emporiuma u kojem se na sniženjima mogu naći finiji brendovi po povoljnim cijenama. Imaju i super outlet za sportsku odjeću (moram provjerit kako se zove) [:smijesi]
2015 03 09
ajme ja san se izludila u btc-u 1. put, dok smo našli parking, pa gužva, pa od hodanje 1 do drugog dućana al obavili smo veeeliki shopping, no nisam primjetila razlike u cijeni, uglavnom kao i kod nas
2015 03 09
Bila sam prošli tjedan u BTC-u par puta, nekako svaka cast ako sve obides u istom danu ali definitivno bolje od zagreba, sve ti na istom mjestu [:smijesi] Snizenja nema nis trenutno. Informiraj se di ti se kaj nalazi pa da ne gubis vrijeme na neke zgrade. :) Ono od klasicnih ducana pa sve do "po meni kineskih" u tim halama. City park ti poput arene npr, emporium malo skuplje stvari ali super izbor haljina (istina da se jeftino nadu markirane stvari na snizenju ali trenutno ti nema niš, samo nova kolekcija), u halama ima par super ducancica poput naje (pogledaj na fejsu), itd.. da ne govorim o velikom izboru svega. Cijene iste kao kod nas pa nezz koliko ti se isplati ici sad kad nema snizenja, eventualno je mozda u ponekom ducanu veci izbor ali to nebi tvrdila 100% (npr zara mi nije nes) Jos vinjeta ovo ono, mislim da se ne isplati ali kome je ovak usput - deinitivno super za obic :)
2015 03 09
treba mi nova proljetna odjeca i obuca .od koznih fejk jaknica,majica do sportive,ajme svega mi treba da izbacim iz ormara ono sto nikad nisam nit hocu nositi [:hihot] u kopru bilajoj fulala jajnu skroz uopce nije moj đir,nabrzaka kupovala bila sa frebdovima ,oni gladni ko vukovi i eto greske ...ovaj put bi otisla sama u ljubljanu i ostala 2-3 dana u hostelu..mali odmor,hm ili ce mi glava pucati od izbora a love vise nigdje [:hihot]
2015 03 09
A evo ja sam prosli tjedan pogledala skoro sve jer mi bilo blizu, iskreno nije mi nis drugacije nego po zagrebu samo je sve na istom mjestu pa je puno prakticnije. Ono zamisli na jednom mjestu west g, arenu, importane i tak neke ducancice (ovo kaj tebe zanima jel haha :P) ima ovak x drugih zanimljivosti tamo ali ne stignes. Para ce ti trebat jednako tako da tu neces nis ustedit, sam centar ti je razrovan pa neces uzivati 100% u ljepotama grada tako da mozda krivo vrijeme, bolje proc u 7 mj :)
2015 03 09
I super je supernova na rudniku (u ljubljani jel), al ono - za sve ti to treba auto :)
2015 03 09
ljubljana definitivno [:smijesi]
2015 03 09