Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Razgovor za posao na engleskom? pomoc

Dobar dan krpicarke, Zanima me da li je netko zna otprilike kakva su pitanja? [:tuzan] puno bi mi pomoglo bilo sta da se pripremim.. Hvala Vam [:smijesi]
2015 03 11
a kakav posao je u pitanju?
2015 03 11
Ovisi za kakav posao se prijavljujes.Ja sam bila na razgovoru za stujardesu, pa su me pitali svakakva luda pitanja u vezi toga, tipa "koliko dugo sam najvise izdrzala bez sna" [:hihot] Moj savjet,samo budi opustena.Sretno [:smijesi]
2015 03 11
Posao je u uredu na aerodromu.. Transport robe zracnim putem..
2015 03 11
ja sam isto imala priliku bit na jednom razg.na engleskom, te jos jednom razgovoru gdje sam morala prevoditi s papira neki tekst na engleskom naglas... [:hihot] tako da treba covjek bit spreman uvijek na sve, na ovom drugom razg. nisam ni ocekivala ispitivanje jezika,ali eto ispalo je dobro na kraju [:hihot] mislim da ce te ugl pitati da se predstavis malo na engleskom i sto bi poduzela u nekakvim nezgodama i daju primjer..makar to uvijek pitaju kad je razgovor na eng... [:smijesi]
2015 03 11
mene su pitali općenita pitanja na engleskom, samo da vide jel znam i koliki mi je vokabular. A ako ti je posao vezan za transport robe, onda po nekoj logici bi mogli provjeravati vokabular vezan za to.
2015 03 11
Hvala cure jos jednom [:zaljubljen]
2015 03 11
@brokulica ma predpostavljam da ce dio biti o tome,ali prvi put idem na raz na eng jeziku pa da se sto bolje pripremim.. Nadam se da ce dobro proci [:smijesi]
2015 03 11