Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Još jedna... pa ja ne vjerujem!!

POstala poštapalica...ili shema može i obična poštarina za traperice slanje 2-3kn [:hihot]
2015 03 11
MarinaZulim: boje pijeska :) Sad čekam da stigne na moju adresu i da se uvjerim radi li se o pijesku iz Stare Baške, Kanarskih otoka ili Galapagosa :)) Koviljka: tako je, uvali brate dalje, šta me gnjaviš..:( Eh i da: moram provjerit vid, očito loše vidim, mogla bih se zakleti da je pisalo M ne S i da je pisalo očuvano/u dobrom stanju/kao novo :(( al batali, ne mogu provjerit, artikli obrisani čim su sjeli novci, ja tupan drzim u ormaru dok kog ne dobijem povratnu da je kupac zadovoljan i da sve štima. Poanta: screenshot, starting NOW . Ak niš drugo bar neću trošit pare i na optičara i neurologa za provjere raznorazne :D
2015 03 12
I tako ja opet naletila na jednu neiskrenu...pristala sam na zamjenu...poslala sam svoju novu novcatu nikad nosenu majicu za jednu haljinicu...kao nosenu 3,4 puta bez ostecenja...haljinica je dns stigla...fali jedan gumbic, ima rupu na vrhu kod grudi...izblijedjena....glavno da je cura rekla da je samo jednom oprana...javila sam joj se...bas me sad zanima sta ce mi odgovorit... [:frustriran]
2015 03 16
Za poluditi! Dokle tako? Btw od mog povrata još uvijek ništa, a vidim da ima još cura koje nisu zadovoljne, dobila je dvije negativne u međuvremenu i izbrisala većinu artikala. Žalosno
2015 03 20
Evo i obrisala se. Ime- Marina Štefok iz Ivaneca, izbjegavati u širokom luku!
2015 03 21
1 2 3