Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Još jedna... pa ja ne vjerujem!!

Definitivno zaslužuje negativnu!!! Ne razumijem takve cure. Kako joj nije neugodno?!
2015 03 11
Hana123, kažeš nemaš od ostavljanja negativne ništa - istina, ali ipak bi upozorila druge cure za ubuduće [:smijesi]
2015 03 11
Negativna puno znaci ostalim clanovima. Moras ju ostaviti.
2015 03 11
Srebro je, i stvarno je lijep, ali šta mi to vrijedi kad moram odnijeti na popravak i dati još 100 kn. Toliko baš ne vrijedi. Strpiti ću se do petka, možda joj savjest proradi. Ako ne, onda ću javiti i adminu i dvije negativke dati, to jedino mogu.
2015 03 11
Ja sam tako poslala torbu jednoj curi..u savrsenom stanju...a njoj se ocito nije na kraju svidala i predomislila se ili ko zna sta vec...i kao slikala mi je da je torba poderana, fali dio koze na torbi...i ne vjerujem da se u transportu to dogodilo jer je bila savrseno zapakirana u dvije vrecice zaljepljena sa svih strana...i sad oce novce nazad, a ona je meni torbu unistila...i ja sam joj vratila samo da ne dobijem negativnu, ali torba se vratila poderana....tako da ovdje stvarno ima svega...isto tako kupila sam od jedne cure 3 haljine...pitala sam ju 100 puta u kakvom su stanju, da li ima ostecenja ili takvo nesto...rekla je da nema sve super, slike mi je slala i sve...dosle su haljine, dvije ajmo rec u ok stanju, ali treca uzassss!!! Kao prvo rekla je da je bijela sa srebrnim kristalicima i na slici je takva bila, a haljina je dosla sa sarenim perlicama od kojih pola fali i konci vire, a da ne kazem da boja uopce nije bijela nego neka bez...ni neznam definirat...i javila sam joj se neka mi vrati novce, rekla je da oce...ali od onda ne dolazi na krpice i ne odgovara mi, tako da...sumnjam da ce ista od toga bit...katastrofa!!! [:frustriran]
2015 03 11
Iskreno, jako puno cura si tu svašta dopušta, počevši od stavljanja oglasa za stvari koje očito nisu očuvane, da ne pričam o raznoraznim prevarama kad novce baciš u vjetar. Ovo sa zamjenama je kao među benignijim stvarima, iako me to stvarno znalo naljutiti..pošalješ potpuno očuvanu stvar, a dobiješ nešto što ti nikad ne bi palo na pamet staviti u prodaju. Srećom, ako je baš tako loše, obično se požalim pa se ispravi stvar donekle.
2015 03 11
Uzas. Ja uvazim reklamaciju i poslikam predmet tik prije slanja..Ali da, svakakvih nas ovdje ima..Groznoo
2015 03 11
Ima svega i svašta se može dogodit pa i to da možda stvarno nije skužila da je kopca strgana ali to nije riješenje da se nekome kaže "prodaj dalje" potrgano i mislim da treba vratit lovu i amen.
2015 03 11
Ima svega, znam ja to, tu sam godinama [:smijesi] ali evo primjer, kupila sam zelenu torbu, stigla mi svijetlo siva. Javila curi da nisam zadovoljna jer boja nije kao na slici i ok, nikom ništa. Nisam tražila povrat, ja sam kriva što nisam pitala je li boja kao na slici. Ali kad mi je nešto navedeno pod novo a stigne pokidano, e, toliko tolerantna baš nisam [:ljut]
2015 03 11
Bila sam jednom kupila od jednog od top clanova haljinu...pa dosta skupu (200kn)...i isto tako kao i uvijek pitam u kakvom je stanju, da li ima ostecenja, blabla...i kaze cura da nema, da je super ocuvana, kao nova...a haljina je cipkasta...dosla mi je, imala je par rupa, rasparana na nekim djelovima cipke...sigurno ne vrijedi 200 kn poderano... [:frustriran]
2015 03 11
Prije to nije bilo tako.. Ili sam možda imala sreće pa nisam naišla na takve cure [:tuzan]
2015 03 11
Ma strasno...ja samo neznam kako ih nije sram slat takve stvari...uopce prodavat...i jos onda nabiju cijene [:znoji]
2015 03 11
Mislim ovo su krpice pa će na žalost tu i za očekivat svega i svačega. Na žalost. Ja se držim ko pijan plota provjerenih ormara. Ali evo anegdote iz web prodaje jedne poznate hr modne marke (neću imenovati) kada sam na upit da mi pobliže navedu boju jednog artikla jer nisam mogla definirati putem slike točno, a artikl skup do bola za pol metra tkanine kao što marke i jesu, dobivam odgovor "Boja je baš kao na slici!" :))) Al ne bila ja da nisam onda lijepo odgovorila: "Molim zaokružite točno: a) sniježno bijela b) prljavo bijela c) boja pijeska d) boja smoga .." :DD
2015 03 11
[:hihot] [:hihot] [:hihot] I kakav si odgovor dobila?
2015 03 11
U zadnje vrijeme sve češći odgovor je - uvali to dalje...
2015 03 11