Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oglasi mi nestaju s profila?!

Lijep pozdrav, unaprijed se ispričavam ako tema već postoji. Ali nisam našla ništa slično. [:smijesi] Dakle, stavila sam pred 15 dana sveukupno 90 i nešto predmeta na prodaju. Neke sam nove dodala, a neke postojeće sam modificirala jer sam svim artiklima prepolovila cijene na -50% pa i više. Danas sam nakon dosta vremena nakon ulogiravanja uočila da je broj predmeta pao na 56!!!! [:sokiran] Zbog čega se brišu predmeti, i što poduzeti da se to ne događa? Hvala, lijep pozdrav!
2015 03 11
slike s neta...
2015 03 11
lazni tagovi, slike s neta...
2015 03 11
prva slika ti je većinom kolaž i iz tog razloga brišu
2015 03 11
Ima tu toga još za brisat jer nije po pravilima,prvo se pročitaju pravila pa postavljaju artikli [:pospan]
2015 03 11
pozz :) kratko pitanje, naime dogodilo mi se to da ne mogu objaviti novi artikal..uvijek me nanovo vrača na početak, iako su svi nužni podaci uneseni. ako netko ima neki prijedolg, vrlo će mi dobro doći. :) hvala unaprijed, lp
2015 03 12
ok, upravo naletila na još ljudi s istim problemom..izgleda da je neki problem sa stranicom, do daljnjega..što znači strpljenje do daljnjega.. :) svejedno hvala, lp
2015 03 12
Hvala svima na odgovorima, moja greška što nisam pročitala pravila. Svaka stranica ima svoja pravila. I tek kada sam pokrenula temu, našla sam iste slučajeve gdje su ženskama brisali predmete iz istih razloga. Niti jedna fotka nije s neta, nego su obrisani predmeti kojima su prve slike kolaži, i da, ima ih još ali morati ću za pol predmeta zaboraviti da ću ih ponovno stavljati jer ne stignem opet sve fotkati. Hvala! [:smijesi]
2015 03 18